اولین گوشی تاشو وان پلاس

اولین گوشی تاشو وان پلاس، همان گوشی اوپو فایند N با نام متفاوت خواهد بود!

ظاهراً اولین گوشی تاشو وان پلاس همان گوشی اوپو فایند N با نامی متفاوت است. این دو شرکت خواهرخوانده یکدیگر و هر دو متعلق به یک شرکت هستند.

طی یکی دو سال گذشته گوشی‌های تاشو و انعطاف‌پذیر محبوبیت زیادی را کسب کرده‌اند. ولی در حالی که وان پلاس می‌تواند در بازار گوشی‌های استاندارد پرچمدار رقابت کند، اما هنوز وارد بازار محصولات تاشو نشده است.

خبر جدیدی که توسط یک افشاگر به نام “Yogesh Brar” منتشر شده، نشان می‌دهد وان پلاس در حال کار روی توسعه اولین گوشی تاشو خودش است که به احتمال زیاد همان گوشی اوپو فایند N با نامی متفاوت خواهد بود. دو برند وان پلاس و اوپو متعلق به یک شرکت چینی به نام BBK Electronics هستند، ولی تا سال گذشته فعالیت کاملاً مستقلی از یکدیگر داشتند. اما از سال گذشته این دو برند به یکدیگر نزدیک‌تر شده‌اند.

دو گوشی‌ساز چینی، فناوری‌ها و حتی رابط کاربری اندرویدی خود را در اختیار همدیگر داده‌اند و همانطور که گفته شده، Pete Lau، مدیرعامل وان پلاس در توسعه گوشی تاشو Find N شرکت اوپو سهیم بوده است. بنابراین نباید متعجب شویم اگر وان پلاس بخواهید با کالبد این دستگاه، یک محصول تاشو با نامی متفاوت را وارد بازار کند.

گوشی منعطف اوپو فایند N در دسامبر ۲۰۲۱ وارد بازار چین شد، ولی تاکنون عرضه جهانی نشده است. مشخص نیست آیا وان پلاس این گوشی را با برند خودش به بازارهای جهانی خواهد برد یا خیر.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*