شماره های سرخ ایرانسلی

تحویل شماره های سرخ ایرانسلی به هواداران پرسپولیس

شماره های سرخ ایرانسلی به هواداران پرسپولیس تحویل داده شد. این شماره‌ها به مناسبت شهرآورد تهران به حراج گذاشته شده بودند.

سیم‌کارت های رند ایرانسلی با پیش شماره «۰۹۰۰» و «۶ بار تکرار عدد ۶» که به مناسبت شهرآورد تهران به حراج گذاشته شده بودند، طی مراسمی به برندگان این حراج، تحویل داده شدند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در این مراسم، ۱۰ عدد سیم کارت رند ایرانسل با پیش شماره ۰۹۰۰ و «۶ بار تکرار عدد ۶»، ویژه هواداران باشگاه پرسپولیس، به برندگان حراج این شماره‌ها، تحویل داده شد.

مراسم تحویل شماره های سرخ ایرانسلی

در این رویداد که در ورزشگاه شهید کاظمی تهران (محل تمرین تیم فوتبال پرسپولیس) و با حضور برخی بازیکنان و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس، از جمله کریم باقری و افشین پیروانی برگزار شد، علاوه بر سیم کارت‌های فوق، ۱۰ عدد توپ رسمی لالیگا، توسط ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران و ۱۰ عدد پیراهن شماره ۶ تیم پرسپولیس نیز توسط باشگاه، با امضای بازیکنان و پیشکسوتان پرسپولیس، به رسم یادبود به خریداران اهدا شد.

همچنین در چارچوب اجرای این طرح، ۳۰ درصد از درآمد حاصل از فروش سیم کارت‌های مذکور، با هدف کمک به رشد تیم‌های پایه باشگاه پرسپولیس، به این باشگاه اهدا می‌شود.

شماره های سرخ ایرانسلی

ایرانسل، حامی باشگاه پرسپولیس، همزمان با برگزاری شهرآورد تهران، مزایده شماره های رند ایرانسلی ویژه هواداران باشگاه پرسپولیس را با هدف حمایت از این باشگاه، برگزار کرد. در این مزایده که از ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ آغاز شد و تا ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ادامه داشت، شماره‌های رند ایرانسل با پیش شماره ۰۹۰۰ و ۶ بار تکرار عدد ۶ عرضه شدند.

خاص‌ترین شماره عرضه شده در این مزایده، شماره ۰۹۰۰۶۶۶۶۶۶۶ بود. شماره‌های رند دیگری که با پیش شماره ۰۹۰۰ و ۶ بار تکرار عدد ۶ در این مزایده عرضه شده بودند، شامل ۰۹۰۰۶۶۶۶۶۶۰، ۰۹۰۰۶۶۶۶۶۶۱، ۰۹۰۰۶۶۶۶۶۶۹ و… بودند. علاقه‌مندان به شرکت در مزایده شماره‌های رند ایرانسل، می‌توانند به پرتال ویژه برگزاری مزایده‌ها، به نشانی shop.irancell.ir/rond مراجعه کنند.

سیم کارت های ۰۹۰۰، جدیدترین پیش‌شماره در شبکه تلفن همراه ایران، با شعار «تو فوق‌العاده‌ای» و «۰۹۰۰؛ خط نسل متمایز»، از ۴ آبان ماه ۱۴۰۰ عرضه شده‌اند.

ایرانسل، همزمان با آغاز نیم فصل دوم ۱۴۰۰-۱۴۰۱ لیگ برتر فوتبال ایران، با امضای یک قرارداد، حامی رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس شده است. بر اساس این قرارداد، ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در ادامه اقدامات خود در چارچوب مسئولیت و سرمایه‌گذاری اجتماعی شرکتی، با هدف ایجاد شور و نشاط در جوانان به عنوان جامعه اصلی مشترکان این اپراتور و کمک به توسعه پایدار و ارتقای جایگاه اقتصادی و فرهنگی باشگاه پرسپولیس و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های بالقوه موجود برای ارائه خدمات بیشتر به هواداران این باشگاه، از باشگاه پرسپولیس حمایت می‌کند.

برای مشاهده ویدیوی این رویداد، اینجا کلیک کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*