تریلر فیلم جدید دیوید کراننبرگ

تریلر فیلم جدید دیوید کراننبرگ را تماشا کنید؛ جنایات آینده

تریلر فیلم جدید دیوید کراننبرگ سرانجام منتشر شد؛ جنایات آینده – Crimes of the Future یکی از آثار موردانتظار امسال است که برای نخستین بار در جشنواره‌ی کن 2022 به نمایش در می‌آید.

اولین تریلر فیلم جدید دیوید کراننبرگ در دسترس قرار گرفت؛ پس از یک غیبت هشت ساله، به‌زودی شاهد بازگشت شکوهمندانه‌ی این فیلمساز برجسته خواهیم بود.

در این فیلم، بازیگران شاخصی همچون ویگو مورتنسن، لئا سیدو، کریستن استوارت و اسکات اسپیدمن به ایفای نقش می‌پردازند. ماجراها در آینده‌ی دور رخ می‌دهد، جایی که نژاد بشر باید با محیط‌های شیمیایی دست‌وپنجه نرم کند و بدن‌هایشان دچار تحول و جهش شده است.

کراننبرگ پس از اکران «نقشه‌های ستاره‌های سینما» در سال 2014، دیگر فیلمی تولید نکرد و جنایات آینده بازگشت او به دنیای سینما به حساب می‌آید. همان‌طور که بالاتر هم اشاره شد، اولین نمایش فیلم در جشنواره‌ی کن خواهد بود و باید دید تا چه اندازه مورد توجه قرار می‌گیرد.

در تیزر تریلر منتشر شده از فیلم، می‌توانید اِلمان‌های آشنای فیلم‌ساز را ببینید و شاهد عناصر «بادی هارور» هستیم که کراننبرگ در دهه‌ی 80 و 90 میلادی استاد خلق آن‌ها بود. در این ویدیو، نیم‌نگاهی به شخصیت‌های اصلی خواهید داشت و با سبک بصری فیلم آشنا می‌شوید. به نظر می‌رسد با اثری تیره و غم‌انگیز روبرو هستیم که مخاطبان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

تریلر فیلم جدید دیوید کراننبرگ را در یوتیوب ببینید

جنایات آینده چهارمین همکاری کراننبرگ و مورتنسن است که تا پیش از این، آثار شاخصی همچون «سابقه‌ی خشونت» (2005)، «قول‌های شرقی» (2008) و «یک روش خطرناک» (2011) را عرضه کرده‌اند.

کراننبرگ افسانه‌ای، یکی از فیلمسازان مولف ژانر ترسناک است که اگرچه بارها مورد تحسین منتقدان قرار گرفته اما آثارش معمولاً برای محتواهای خشن یا نامتعارف، مورد انتقاد هم قرار می‌گیرند و می‌توان انتظار داشت ساخته‌ی جدید او شرایط مشابه‌ای را تجربه کند.

فیلم جنایات آینده در تاریخ «3 ژوئن 2022» (13 خرداد) به اکران سینماهای جهان درمی‌آید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*