کیتکس 2022

همراه اول در نمایشگاه بین المللی کیتکس 2022 حضور پیدا می‌کند

همراه اول در نمایشگاه بین المللی کیتکس 2022 با محوریت هوشمندسازی و همچنین با شعار لمس جهان دیجیتال حضور پیدا می‌کند.

دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش با عنوان کیتکس 2022 از تاریخ ۱۹ تا 22 اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. در همین راستا اپراتور همراه اول نیز به همراه شرکت‌ها و استارتاپ‌های زیرمجموعه خود با شعار لمس جهان دیجیتال با محوریت هوشمندسازی در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد.

حضور همراه اول در کیتکس 2022

گروه همراه اول در راستای موضوع‌هایی مانند شهر هوشمند، اینترنت اشیا، فناوری‌های نوین مالی، بلاکچین و رمزارزها، زیرساخت و امنیت و رسانه‌های دیجیتال قصد دارد در این رویداد بین‌المللی 4 زون تخصصی را برگزار کند.

علاقه‌مندان برای آشنایی با جدیدترین دستاوردهای فناورانه اپراتور همراه اول در 4 زون تخصصی سرویس‌های دیجیتال، اقتصاد دیجیتالی، توریسم و هوشمندسازی می‌توانند به غرفه این اپراتور در مرکز سالن اصلی کیتکس 2022 مراجعه کنند.

همراه اول به شکل یکپارچه و با شعار لمس جهان دیجیتال در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کند و قصد دارد در آن ابتکارات فناورانه و دستاوردهای نخبگان بومی در راستای تحقق رویای دیجیتال را ارائه کند. علاوه بر این، همراه اول تکنولوژی‌های روز بومی شده جهانی مانند پردازش در لبه MEC، شهر هوشمند، حمل و نقل هوشمند، پیکربندی خودکار هوشمند و POC را نیز به معرض نمایش خواهد گذاشت.

همراه اول ماموریت خود را تحقق رویای دیجیتال معرفی کرده و چشم‌انداز آن را نیز تبدیل شدن به یکی از رهبران بازار ICT منطقه با ارائه خدمات و راهکارهای هوشمند با هدف توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال می‌داند. همچنین این اپراتور برای دستیابی به این اهداف ارزش‌هایی را در قالب سه مفهوم حامی، چابک و توانمندساز ترسیم کرده و نحوه حضور آن در کیتکس 2022 در راستای همین ارزش‌ها خواهد بود. همچنین همراه اول برای حضور فعال در این نمایشگاه رویدادهای جانبی نظیر سمینارها و کارگاه‌های تخصصی همسو با موضوعات این حوزه را برگزار خواهد کرد.

گفتنی است سازمان منطقه آزاد در راستای ضرورت پیشرو بودن این منطقه در حوزه شهر هوشمند قصد دارد از توان شرکت‌کنندگان در نمایشگاه کیتکس 2022 در سطوح مختلف بهره‌برداری هدفمند و حداکثری را داشته باشد. علاقه‌مندان با مراجعه به مرکز دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش از ساعت ۱۷ تا 22 می‌توانند از این نمایشگاه و دستاوردهای همراه اول در بخش‌های فنی و شبکه، تحقیق و توسعه، فناوری اطلاعات، فروش و استارتاپ‌ها و هاب‌های همکار با شرکت حرکت اول بازدید کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*