طرح فروش جدید تیگو

علی‌رغم ممنوعیت، مدیران خودرو طرح فروش جدید تیگو و آریزو را اعلام کرد + شرایط

مدیران خودرو طرح فروش جدید تیگو و آریزو را با وجود ممنوعیت فروش خودرو اعلام کرد. در این طرح فروش آریزو 5 جدید، تیگو 7، ام وی ام ایکس 33 اس و ام وی ام ایکس 22 پرو به بازار عرضه می‌شوند.

مدتی قبل وزارت صنعت، معدن و تجارت با ارسال نامه‌ای به خودروسازان اعلام کرد اجرای هر نوع طرح پیش فروش تا زمان راه‌اندازی سامانه یکپارچه فروش خودرو ممنوع است و در همین راستا طرح فروش بهمن موتور که قرار بود در روز شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ به اجرا برسد نیز متوقف شد.

اما با وجود ممنوعیت طرح فروش خودرو، مدیران خودرو طرح فروش جدید تیگو 7 و آریزو 5 جدید، ام وی ام ایکس 33 اس و ام وی ام ایکس 22 پرو را به اجرا درآورد. بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است در بخشنامه‌ای که وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر کرده به نام شرکت‌ها اشاره‌ای نشده و مدیران خودرو نیز نامه‌ای را در این خصوص دریافت نکرده است. در ادامه جزئیات شرایط طرح فروش جدید تیگو و آریزو مدیران خودرو را مشاهده می‌کنید:

طرح فروش جدید تیگو 7 و آریزو 5 جدید

طرح فروش جدید تیگو

در این طرح فروش قیمت مصوب آریزو 5 جدید ۷۱۴ میلیون و ۷۷۳ هزار تومان بوده و مشتریان می‌توانند آن را با مبلغ پیش پرداخت ۲۸۵ میلیون و ۹۰۹ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری کنند. همچنین تیگو 7 نیز با قیمت مصوب ۱ میلیارد و ۴۱ میلیون و ۸۷۳ هزار تومان با مبلغ پیش پرداخت ۴۱۶ میلیون و ۷۴۹ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می‌رسد. در این طرح فروش میزان تسهیلات حداکثر 60 درصد، مدت اقساط حداکثر 60 ماهه و موعد تحویل نیز 45 روز کاری خواهد بود.

شرایط فروش ام وی ام ایکس 33 و ام وی ام ایکس 22

طرح فروش جدید تیگو

مدیران خودرو در این طرح فروش خودرو ام وی ام ایکس 33 اس را نیز با قیمت مصوب ۶۸۲ میلیون و ۵۷۳ هزار تومان و مبلغ پیش پرداخت ۲۳۸ میلیون و ۹۰۰ هزار و ۵۵۰ تومان به فروش می‌رساند. ام وی ام ایکس 22 MT هم با قیمت مصوب ۴۶۰ میلیون و ۶۷۳ تومان و با مبلغ پیش پرداخت ۱۸۴ میلیون و ۲۶۹ هزار و ۲۰۰ تومان عرضه می‌شود.

همچنین مشتریان می‌توانند ام وی ام ایکس 22 پرو را نیز با قیمت مصوب ۶۲۰ میلیون و ۵۰۸ هزار تومان و با مبلغ پیش پرداخت ۲۴۸ میلیون و ۲۰۳ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری کنند. در این طرح فروش میزان تسهیلات برای ام وی ام ایکس 33 حداکثر 65 درصد و برای ام وی ام ایکس 22 حداکثر 60 درصد خواهد بود. ضمن این که این خودروها با مدت اقساط ۱۲ ماهه تا ۶۰ ماهه و موعد تحویل ۴۵ روز کاری به مشتریان عرضه می‌شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. تیگو ۷ بسیار زیبا وخیلی هم عالی موفق باشید