باگ های تمام نشدنی گوگل پیکسل ۶ پرو

گوگل پیکسل ۶ پرو، پر باگ ترین پرچمدار تاریخ!

باگ های گوشی پرچمدار گوگل پیکسل ۶ پرو – Pixel 6 Pro به قدری زیاد شده که همه کاربران را کلافه کرده است. حتی امروز هم یک باگ جدید در آن کشف شد!

از زمان عرضه دو پرچمدار گوگل، گوشی‌های پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو، کاربرانشان مشکلات فراوانی را تجربه کرده‌اند. از مشکل نمایشگر گرفته تا مشکل دوربین، باز کردن آهسته قفل با اثر انگشت، حالت تماس روحی، از دست رفتن سیگنال آنتن، تداخل مکالمات و غیره همگی از جمله باگ هایی هستند که خانواده پیکسل ۶ دچار آن شده‌اند. در واقع به عنوان یک گوشی پرچمدار، پیکسل ۶ پرو باگ های بسیار زیادی دارد که این اصلاً خوب نیست. به حدی که حتی برخی از افراد آن را پرباگ‌ترین پرچمدار اندرویدی سال ۲۰۲۱ نامیده‌اند!

از آنجا که این گوشی‌ها از اندروید خام استفاده می‌کنند، در نتیجه همه انتظار دارند که خانواده Pixel 6 ایده‌آل و کامل باشند. به همین خاطر است که اینقدر توجه به باگ‌های این محصولات زیاد شده است. ولی ما می‌دانیم که هیچ گوشی هوشمندی نمی‌تواند کاملاً بدون نقص باشد. دیگر گوشی‌ها نیز ممکن است باگ داشته باشند، ولی قطعاً هیچ موبایلی انقدر باگ ندارد!

در واقع ما مشتاقیم تا کاربری را پیدا کنیم که تا کنون روی گوشی پیکسل ۶ پرو خود باگی را تجربه نکرده باشد. با وجود تمام این باگ‌ها، این گوشی ۸۰۰ دلاری یک محصول گران قیمت محسوب می‌شود. هر روزی که می‌گذرد یک باگ جدید در این پرچمدار اندرویدی کشف می‌شود و گوگل ظاهراً به جای توسعه نسل بعدی، باید تمام وقت خودش را صرف بهبود عملکرد نسل فعلی کند.

جدیدترین باگ گوگل پیکسل ۶ پرو

امروز گزارش‌هایی از یک باگ کشف شده جدید در گوشی پیکسل ۶ پرو گوگل منتشر شده است که نشان می‌دهد وقتی این محصول را به حالت هواپیما می‌برید، هنگام عکاسی با دوربین آن، گوشی به صورت خودکار خاموش خواهد شد. گفته شده که این مشکل به خاطر دمای پایین محیط رخ داده است.

هرچند این مشکل خیلی مهمی نیست، چرا که خیلی کم پیش می‌آید شخصی گوشی خود را به حالت هواپیما ببرد و سپس بخواهد عکاسی کند. بنابراین روی استفاده روزمره کاربر تأثیری نخواهد گذاشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*