تست مقاومت تویوتا لندکروزر

تست تویوتا لندکروزر در شرایط جنگی؛ جدال با گلوله، نارنجک، مین و تی ان تی!

در ویدیو تست مقاومت تویوتا لندکروزر زرهی در شرایط جنگی، جدال این اتومبیل قدرتمند با گلوله، نارنجک، مین و تی ان تی را می‌بینیم!

خودروهای زرهی مقاومت بسیار بالایی در مقابل اصابت گلوله، انفجار نارنجک و مواردی از این دست دارند تا جان سرنشیان خود را در مقابل اقدامات تروریستی و حملات ناگهانی حفظ کنند. شرکت اینکاس در این ویدیو به سراغ بررسی و نمایش میزان مقاومت تویوتا لندکروزر زرهی در مقابل مین ضدنفر، نارنجک و 15 کیلوگرم تی‌ان‌تی رفته است!

در ابتدای ویدیو تست مقاومت تویوتا لندکروزر می‌بینیم که این اتوموبیل در برابر شلیک 780 گلوله ایستادگی کرده که آمار فوق‌العاده‌ای است. در ادامه شاهد انفجار دو نارنجک روی سقف تویوتا لندکروزر و چند مین در زیر آن هستیم که در تمام این تست‌ها بخش داخلی خودرو آسیب چندانی نمی‌بیند، آتش به درون کابین راه پیدا نمی‌کند و سلامت سرنشینان حفظ می‌شود.

اینکاس در این تست‌ها سعی دارد شرایط جنگی را به صورت کامل بازسازی کند تا مقاومت خودروهای زرهی را ببینیم. قطعا یک خودرو زرهی می‌بایست برای چنین اتفاقاتی آماده باشد، اما میزان پایداری لندکروزر در مقابل انفجار 6 نارنجک DM51 روی سقف، 4 نارنجک DM51 زیر خودرو، 2 مین ضدنفر و 2 کیلوگرم تی‌ان‌تی از فاصله 2 متری تحسین‌برانگیز است!

نظر شما درباره‌ی این خودروی مقاوم و فوق‌العاده جذاب چیست؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام خدایش اونها هم ماشین میسازن ما هم ماشین میسازیم تازه کیفیت و نسبت بماشینهای ما سر به اسمون هفتم میرسد ولی قیمتهای ما در عوض سر بفلک میزند البته خودمونیم ما زمان شاه ماشینی میساختیم کم خرج کم مصرف و اصلا نه چپ میشد کردش نهم با ان جثه نحیفش خسارت جانی میداد گذاشتنش کنار بجاش رنویی جدید اوردن دیدن اینم تقریبا بسان ژیانه گذاشتنش کنار بجاش پراید اومد ببازار پرایدم خوب ماشینی بوده در امریکا بعدش کره حتی اوایل در ایران اما کم کم کاری باهاش کردن که با کوچکترین تصادف تمام سرنشینانش میبرد بهشت بدون تعارف بعد دیدن چون خوب میخرن مردم بهشت رو اومدن خیلی کار باهاش کردن که اصلا هیچ استثنایی وجود نداشته باشه و سریع تمام سرنشینانش بدون مجروح ماندن برن ببهشت و قیمتش بالاتر بردن تا هزینه ببهشت رفتن مردم بیشتر بشه چون قبر مجانی میدن از اونور هم چون شرکت یه جلد قران بعنوان هدیه و کارت ببهشت رفتن سرنشینان پراید گذاشتن خلاقیت و هنر و فن اینجا معلوم میشه چه رکوردی همراه با اقتدار زدیم ما کجا و اونها کجا افرین به متخصصان رهگشای بهشت برین راستی کاشکی یه ماشین از پراید برای بعضیا که خیلی بمردم وعده بهشت میدن ولی میگن اینجا باید سخت زندگی بکنی تا اون دنیا بهشتی بشی تا اونها هم با مردم برن ببهشت