۹۰ درصد از سود حاصل فروش بازار موبایل جهان به اپل اختصاص دارد !

با اینکه روز به روز شاهد تولد کمپانی های کوچک بزرگ در بازار موبایل و عرضه محصولاتی متنوع می باشیم اما بر اساس تخمین زده شده توسط کارشناسان بلمبورگ، ۹۰ درصد از سود حاصل فروش بازار موبایل جهان به کمپانی اپل اختصاص دارد. پس از اپل شرکت سامسونگ قرار داد که حدود ۸ تا ۹ درصد از این سهام را به نام خود ثبت کرده و فقط یک تا دو درصد توسط دیگر شرکت ها تصاحب شده است.

apple

به تصویر بالا نگاه کنید، شرکت سونی که بتازگی گوشی های قدرتمند سری Z5 را معرفی کرده، اما نتواسته به سوددهی برسد و همین امر موجب شده که تصمیمات جدی تری را در پیش بگیرد.در حقیقت از هر سه گوشی که در بازار بفروش می رسد، دو عدد ان ساخت اپل و سامسونگ می باشد که نشان می دهد این دو شرکت بیشترین سود بازار را تصاحب کرده اند.

ایفون های جدید اپل نسبت به نسخه های قبلی بهبودهای چشمگیری نداشته اند، اما این شرکت برای تشویق کاربران به منظور خرید این گوشی ها، طرح هایی را درنظر گرفته و حتی موفق هم شده است.

منبع : phonearena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اپل بایدم به سوددهی برسه. هزینه تمام شده گوشی هاش به نسبت قیمتی که برای خریده خیلی پایینه. تازه تبلیغات آنچنانی هم نمیکنه مثل سامسونگ. در ضمن سونی بدبخت که هنوز محصولات سری ز۵ رو به طور سراسری عرضه نکرده.