بی کیفیت ترین خودروهای داخلی

با کیفیت ترین و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی بازار ایران

در این مطلب با کیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی را به شما معرفی می‌کنیم. گفتنی است که آخرین ارزیابی خودروها در آذر ۱۴۰۰ انجام شده است.

متقاضیان خودرو در هنگام خرید باید معیارهای زیادی را مورد توجه قرار دهند که دو نمونه از مهم‌ترین آن‌ها دوام و کیفیت خودرو است. در دنیا مؤسسه‌های بسیاری وجود دارند که به بررسی کیفیت ظاهری، میزان بروز ایراد در طول زمان و زوایای فنی خودرو می‌پردازند و نتایج به دست آمده را در اختیار عموم قرار می‌دهند.

در ایران نیز شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران خودروهای داخلی و مونتاژی را از نظر کیفی مورد مقایسه قرار می‌دهد تا از این طریق با کیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی و مونتاژی مشخص شوند. این شرکت به منظور ارزیابی کیفیت خودروها از معیارهایی استفاده می‌کند که تقریبا هیچ‌کس نسبت به آن‌ها شناختی ندارد و نهایتا به خودروها از یک تا پنج ستاره کیفی اهدا می‌کند.

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی

لازم به ذکر است که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تنها به بررسی خودروهای صفر کیلومتر می‌پردازد و به همین دلیل نمی‌توان با استفاده از معیارهای آن کیفیت خودروها را در طول زمان مورد سنجش قرار داد و همچنین از ایرادهای فنی در یک زمان مشخص، آگاه شد.

با این اوصاف، از آنجایی که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تنها شرکتی است که در ایران به بررسی کیفی خودروهای داخلی و چینی مونتاژی می‌پردازد، معتبرترین منبع در این حوزه به شمار می‌رود و قابل استناد است.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزیابی کیفیت خودروهای داخلی را برای آخرین بار در آذر سال ۱۴۰۰ منتشر کرد. بر اساس این گزارش اتومبیل دنا پلاس توربو اتوماتیک به عنوان با کیفیت ترین خودروی داخلی و همچنین فیدلیتی و دیگنیتی پرایم نیز به عنوان با کیفیت ترین خودروی چینی شناخته می‌شوند. برای شناخت با کیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی در ادامه با ما همراه باشید.

لیست با کیفیت و بی کیفیت ترین خودروهای داخلی

۱. مقایسه کیفی خودروهای سواری:

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی

۲. مقایسه کیفی خودروهای وانت سبک:

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی

۳. مقایسه کیفی خودروهای سنگین:

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*