شرایط فروش اقساطی مکث موتور

شرایط فروش اقساطی مکث موتور برای آفرودسواران اعلام شد

شرایط فروش اقساطی مکث موتور برای آفرودسواران اعلام شد. مکث موتور در این طرح فروش پیکاپ کلوت را به شکل اقساطی ویژه علاقه‌مندان به آفرود به بازار عرضه می‌کند.

سرپرست فروش شرکت مکث موتور با اعلام طرح فروش جدید این شرکت بیان کرد: مکث موتور اولین طرح اقساطی فروش کلوت دنده دستی را به آفرودسوار ان اختصاص داده است.

پوریا عسگری در تشریح این طرح گفت: در طرح جدید آفرودسواران با پرداخت ۴۸۷ میلیون تومان می‌توانند ۵۰۰ میلیون باقی مانده را به صورت اقساط پرداخت کنند که به این ترتیب بیش از نیمی از بهای پیکاپ کلوت در قالب تسهیلات خواهد بود. وی با بیان شرایط منعطف این طرح افزود: آفرودسواران می‌توانند برای بازپرداخت تسهیلات 500 میلیون تومانی، اقساط دو ساله یا 3 ساله را با توجه به شرایط خود انتخاب کنند.

شرایط فروش اقساطی مکث موتور

عسگری در خصوص زمان و نحوه تحویل پیکاپ کلوت اظهار داشت: موعد تحویل این طرح 30 روز کاری است و باتوجه به عدم تاخیر شرکت مکث موتور در تمامی طرح‌های پیشین و انجام به موقع تعهدات، آفرودسواران می‌توانند سفرهای خود با کلوت را پس از ثبت نام، برنامه‌ریزی کنند.

طبق اعلام سرپرست فروش مکث موتور، متقاضیان می‌توانند از روز یکشنبه مورخ 1401/04/12 با مراجعه به نمایندگان مکث موتور در سراسر کشور درخواست خود را به ثبت رسانده و نسبت به خرید پیکاپ کلوت اقدام نمایند.

کلوت پیکاپ دو دیفرانسیل شاسی مستقل که قلب تپینده آن پیشرانه 2.4 لیتری توربوشارژ میتسوبیشی است و می‌تواند ۲۱۵ اسب بخار قدرت با بیشینه گشتاوری معادل ۳۲۰ نیوتن‌متر را به وسیله گیربکس ۶ سرعته دستی انتقال دهد.

قفل دیفرانسیل عقب مکانیکی، سیستم تعلیق کارآمد (جلو از نوع جناغی دوبل و در عقب از نوع فنر تخت)، محفظه بار عمیق مجهز به پوشش ضد خش، کنترل پایداری الکتریکی، تنظیم برقی صندلی راننده، کنترلگرهای چند منظوره فرمان و ورود بدون کلید از دیگر امکانات این خودرو است.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی زیر با مکث موتور در ارتباط باشند.

شماره تماس: 41755800-021 داخلی 3

شبکه‌های اجتماعی: maxmotorcompany@

وب‌سایت: www.maxmotorco.com

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. اگر پیشرانه دیزل هم داشت می‌خریدم ولی بنزین نه