گاف جدید ناسا، دستکاری های آب و هوای زمین را به وضوح نشان می‌دهد

برخی از تصاویر جدید ماهواره‌ای به دستکاری آب و هوا توسط ناسا و دولت‌های مختلف اشاره دارد که می‌تواند آینده زمین را به خطر بیندازد.

آیا این یک توطئه بزرگ است یا ناسا واقعا به دستکاری آب و هوا زمین می‌پردازد؟ احتمالا بسیاری از مردم با ادعای دستکاری آب و هوا موافق هستند و می‌دانند که شواهد درست در مقابل ما قرار دارد؛ در حالی که عده‌ای دیگر فکر می‌کنند که ما به دنبال توطئه‌ای بزرگ هستیم!

فصل طوفان‌های کارائیب، امسال سر و صدای زیادی به پا کرد و حوضه «آب و هوا» را به موضوعی داغ در جهان تبدیل کرد.

صدمات فاجعه باری در دریای کارائیب مشاهده شد؛ جایی که تمام جزایر توسط قدرت باورنکردنی طبیعت صدمه دیدند. اما سوال اصلی این است: آیا این اتفاق فقط زیر سر مادر طبیعت است یا داستان وحشتناک‌تری پشت پرده پنهان شده است؟

چندین دهه است که «تئوری‌های توطئه» در مورد کنترل و دستکاری آب و هوا در اینترنت دست به دست می‌شود و یکی از محبوب‌ترین موضوعات به دخالت دولت‌ها در اقلیم جهانی اشاره دارد.

آنچه زمانی به عنوان پدیده‌ای غیر قابل کنترل تلقی می‌شد، امروزه به لطف پیشرفت‌های مهندسی در یک دهه اخیر به انسان اجازه می‌دهد که به کنترل آب و هوا بپردازد: در نتیجه با شمشیری دوطرفه طرف هستیم که هم می‌تواند به سیاره ما کمک کند یا آن را بسوی نابودی سوق دهد.

مهندسی آب و هوا (اقلیم) که عموما به عنوان «مهندسی ژئوتکنیک» و «مداخله آب و هوایی» شناخته می شود، مداخله‌ای عمدی با مقیاس بزرگ در سیستم آب و هوایی زمین با هدف کاهش گرمایش نامطلوب زمین است.

خب، بهتر است به سراغ اصل مطلب برویم. شواهد مربوط به دستکاری آب و هوایی کجاست؟ کجا می‌شود با چشمان خودمان ببینیم که اقلیم زمین درحال کنترل است؟

به تصاویر زیر توجه کنید:

دستکاری آب و هوا

تصویر بالا مربوط به سواحل آفریقا است. تغییر آب و هوا برای بشریت به واقعیت تبدیل شده است، اما به نظر می‌رسد که ما عملا قادر به کنترل آن نیستیم. مگه نه؟

دستکاری آب و هوا

تصویر از سواحل استرالیا است. این تصویر نشان می‌دهد که اوضاع چقدر می‌تواند بد شود. تصویر بالا به خوبی بر ادعای دین ویگینتون، نویسنده رسانه Wakeup-World و دیوید وولف جامعه عمل می‌پوشاند: «تغییرات شدید در تراکم ابرها، تحت تاثیر فرکانس‌های رادیویی»

دستکاری آب و هوا

این تصویر سواحل کالیفرنیا را نشان می‌دهد. به الگوی بیش از حد منظم ابرها توجه کنید! شاید زمان آن رسیده که پروژه‌های دستکاری آب و هوا را متوقف کنیم؛ قبل از اینکه اقلیم زمین برای همیشه بهم بریزد.

دستکاری آب و هوا

دو تصویر از سواحل غربی آفریقا

دستکاری آب و هوا

دستکاری آب و هوا در سواحل اسپانیا. ما در حال تغییر سیستم آب و هوایی زمین هستیم و این موضوع عاقبت خوشی برای انسان ندارد.

دستکاری آب و هوا

تصویری دیگر از سواحل آفریقا. باز هم شاهد الگوهای عجیب و دستکاری شده از ابرها هستیم.

به گفته دین وینینگتون که گزیده‌ای از صحبت‌های متخصص «Fox9 News» را نقل می‌کند، مناطق ساحلی آفریقا، ناحیه‌ای محبوب برای عملیات‌های ژئوتکنیک است. اگرچه رسانه‌های جریان اصلی از وقایع مذکور به عنوان نتیجه‌ی «گرد و غبار» در هوا یاد می‌کنند:

در حال حاضر، بیشتر خلیج مکزیک و بخش‌هایی از دریای کارائیب، دمایی بیشتر از دمای معمول اقیانوس‌ها دارند که معمولا به توسعه مناطق گرمسیری ختم می‌شود. اما آنقدر گرد و غبار و هوای خشک در اتمسفر وجود دارد که طوفان‌ها را قبل از شروع، سرکوب می‌کند.

دستکاری آب و هوا

«دِین» در تصویر بالا نشان می‌دهد که انتقال فرکانس رادیویی، چگونه می‌تواند پراکندگی ابرها را تغییر دهد. این موضوع، نتیجه‌ی «پاشیدن فلزات سنگین، رسانای الکتریکی و سمی» است. حالا کافیست بخاطر بیاوریم که ما در این شرایط نفس می‌کشیم!

دستکاری آب و هوایی

آیا HAARP (برنامه پژوهشی یونوسفر فعال با فرکانس بالا) واقعا مسئول تغییرات آب و هوایی است؟ در تصویر بعدی، «دِین» به وضوح نشان می‌دهد که دسته مرموزی از ابرها در نزدیکی یک ایستگاه HAARP تشکیل شده که الگوی نامتعارف و غیرطبیعی دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

 1. مستند بقا دوبله در اپارات
  مستند ورای شاهانه در دو پارت زیر نویس
  برنامه مصاحبه ebe (حادثه رازول) با ماتیلدا که در یوتیوب به صورت دوبله فارسی قابل مشاهدست ،
  کتاب های دیوید آیک . و هم چنین مایکل تساریون .
  کتاب الکترونیکی دکتر نرودا در ۵ جلد pdf . (آرکون ها)
  بنده به شخص تا زمانی که کسی نتونه جواب این عناوین یاد شده رو با مدرک و اثبات قطعی برام روشن نکنه ..غلط میکنم به این دنیای مسخره اعتمادی داشته باشم ….دروغ بودنشونم باید اثبات شه با مدرک موثق

 2. حداقل منبع خبر رو قید کنید وگرنه که اخبار فیک صدبار بیشتر از اخبار موثق هست.

 3. سوال:این عکسهای دقیق وباکیفیت باچه وسیله ای ثبت شده؟درسته باماهواره های اطلاعاتی ازفضاگرفته شده،خیلی ازاین تصاویرهم منتشرنمیشه،خداروشکرکشورمون ایران هم موشک ماهواره برداره،هم ماهواره ساخت ایران داره چون این تکنولوژی ها هیچ جایی وهیچ کشوری به کشور دیگه نه می فروشه ونه تجربیات خودش رامنتقل می‌کنه به عنوان ابزارانحصاری قدرت که فقط دردست تعدادی محدودازآن کشورهای ابرقدرت باقی مانده

 4. پ ن پ : مشخصه یه سازمان یا کشورها اب وهوا رو دستکاری کردند یکیش همین گاز گلخانه ای هاست و دی اکسید کربنی که از این ماشین ها میاد بیرون یک سری دستگاهم هسن که میزنن رو ابرها بارور میشه اون نقطه بارون میاد و هزارتا جیز دیگه ما نمیدونیم اخرشم نابودی مردم و این زمین قدرت افتاده دست یه مشت احمق