گوشی تاشو اوپو

اوپو در حال کار روی دو گوشی تاشو خوش قیمت برای ورود به بازار جهانی است

کمپانی چینی اوپو در حال کار روی دو گوشی تاشو است که با قیمت‌های بسیار مناسب، قرار است با گلکسی زد فولد و زد فلیپ ۴ سامسونگ رقابت کنند.

اولین گوشی تاشو اوپو، Find N نام دارد که با استقبال خوبی مواجه شد، اما هیچگاه به صورت رسمی در خارج از بازار چین فروخته نشد. اما حالا به نظر می‌رسد گوشی‌ساز چینی برنامه‌های متفاوتی برای پاییز امسال دارد و شایعه جذابی در فضای مجازی در این مورد پیچیده است.

به نظر می‌رسد اوپو می‌خواهد طی روزهای آینده نه یکی، بلکه از دو گوشی تاشو جدید رونمایی کند که از قضا قرار است بر خلاف مدل فایند N، وارد بازارهای جهانی هم شوند. با توجه به اسنادی که در دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا به ثبت رسیده، این دو گوشی ممکن است فایند N Fold و فایند N Flip نام بگیرند.

این سبک نام‌گذاری نشان می‌دهد که اوپو می‌خواهد از سامسونگ برای حضور در بازار گوشی‌های تاشو تقلید کند. گوشی Find N Fold از همان طراحی Find N با ابعادی جمع و جورتر بهره می‌برد و می‌خواهد با گوشی گلکسی زد فولد ۴ سامسونگ رقابت کند. در آن سو گوشی Find N Flip هم همانطور که از نامش پیداست، قرار است رقیب گلکسی زد فلیپ ۴ سامسونگ باشد.

گوشی‌های جدید اوپو هر دو از جدیدترین چیپست پرچمدار کوالکام، اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ قدرت خواهند گرفت. گوشی Find N با قیمت بسیار رقابتی وارد بازار چین شد. حال باید دید آیا این دو گوشی نیز خوش قیمت هستند تا بتوانند رقابت در بازار گوشی‌های انعطاف‌پذیر را جذابیت ببخشند یا که با قیمت بالاتر از هزار دلاری عرضه خواهند شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه