شاهین

مدیرعامل سایپا: تمام شاهین ها را برای رفع ایراد فرا می‌خوانیم

مدیرعامل سایپا با اعلام این که پروژه‌هایی را برای ارتقای کیفیت شاهین در نظر گرفتیم، گفت قصد داریم تمام شاهین ها را برای رفع ایراد فرا بخوانیم.

محمدعلی تیموری، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا عنوان کرد پروژه‌هایی را برای ارتقای کیفیت شاهین در نظر گرفته‌ایم که هم‌اکنون در حال اجرا هستند. در همین راستا توانستیم مشکل نفوذ صدای بیش از حد به کابین را با نصب عایق‌های جدید برطرف کنیم.

 فراخواندن تمام شاهین ها برای رفع ایراد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در ادامه گفته‌های خود بیان کرد مدیریت قبلی در زمان عرضه شاهین عجله کردند و به همین دلیل به برخی از اصول کیفی آن توجه نشده است. وی افزود مشکل نفوذ صدای بیش از حد به کابین شاهین را با نصب عایق‌های جدید در روزهای پایانی سال 1400 برطرف کردیم و اکنون صدای بسیار کمی از پیشرانه به کابین وارد می‌شود.

شاهین

تیموری در ادامه افزود طرح ارتقای کیفیت Shahin همچنان ادامه خواهد داشت و از این به بعد نیز قبل از عرضه محصول جدید برای کنترل کیفیت آن بیشتر از قبل دقت خواهیم کرد؛ مثلا در حال حاضر برای عرضه سایپا آریا عجله‌ای نداریم و تا در مورد کیفیت آن مطمئن نشدیم، آن را روانه بازار نخواهیم کرد.

مدیرعامل سایپا در خصوص حل مشکل نفوذ صدا به کابین Shahin برای مشتریان قبلی نیز عنوان کرد به زودی تمام خودروهای شاهین را فرا می‌خوانیم تا مشکل نفوذ صدای آنها برطرف شود. وی افزود اگر هر پروژه کیفی را در خط تولید در نظر بگیریم، مشتریان قبلی را نیز فرا خواهیم خواند تا از این تغییرات برخوردار شوند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

  1. درود ، بعداز چنیدین سال اولین بار مشاهده شده که سایپا ماشین های خود را فرا میخواند . یک نگاهی به کوئیک r هم بندازید و یک فرا خوان بدهید . باورکنید دیروز مجبور شدم بعد چهار بار مراجعه به نمایندگی سنسور میل سوپاپ را شخصی تعویض کنم . قطعات چینی کار میزارید و بجایی که بریم تفریح رفتیم تعمیرگاه بیرون و با خرید و دستمزد برگشتیم منزل . مچکریم

  2. سایپا؛ قاتل زنجیره‌ای

  3. سرطان جاده ها شاهین سایپا با محصولات سایپا مهمان ماست عزراییل

  4. سلام پس تا ایرادهای کسانی که واریز کردند بر طرف نکردید خودرو را تحویل ندهید که خیر ببینی پشت سرتون باشه ممنون

  5. با سلام لطفا تاریخ فراخوان ماشین های شاهین را اعلام کنید ما منتظریم.