ارزان کردن اینترنت

مجلس به دنبال ارزان کردن اینترنت است

رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با اعلام این که مردم انتظار افزایش کیفیت اینترنت را دارند، گفت مجلس به دنبال ارزان کردن اینترنت است.

غلامرضا نوری قزلجه، رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با اعلام این که سرعت اینترنت کاهش و قیمت بسته‌های اینترنتی افزایش یافته، گفت از آنجایی که حوزه تکنولوژی و IT به میزان چشمگیری پیشرفت کرده، مردم انتظار دارند تا حداقل ماهانه و به شکل فصلی خدماتی که در حوزه اینترنت ارائه می‌شود بهبود پیدا کند؛ اما در حال حاضر کاربران فقط شاهد پسرفت در این حوزه هستند.

عزم مجلس برای ارزان کردن اینترنت

رئیس فراکسیون مستقلین مجلس با اشاره به نارضایتی مردم از سرعت اینترنت گفت سرعت اینترنت کاهش پیدا کرده، دسترسی‌ها سخت‌تر شده و حتی قیمت‌ها نیز افزایش یافته است. این در حالی است که با توجه به افزایش استفاده کاربران و پیشرفت تکنولوژی باید هزینه استفاده از اینترنت کاهش پیدا کند، اما همچنان مسئولان مربوطه به دنبال افزایش قیمت در این حوزه هستند.

نوری قزلجه در ادامه بیان کرد علاوه بر این که دسترسی‌ها در حوزه فضای مجازی و سایت‌ها آسان نشده، ما به عنوان یک کاربر می‌بینیم که قیمت اینترنت افزایش پیدا کرده و دسترسی‌ها نیز دشوارتر شده است. از این رو با توجه به این که یک سال از عمر دولت سیزدهم می‌گذرد، انتظار است دولت زیرساخت‌ها و پهنای باند را بیشتر کند، دسترسی‌ها را آسان‌تر کرده و قیمت‌ها را نیز کاهش دهد.

رئیس فراکسیون مستقلین مجلس در پایان خاطرنشان کرد این فراکسیون موضوع کاهش سرعت اینترنت و سخت‌تر شدن دسترسی‌ها به سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها را از روش‌های مختلف پیگیری خواهد کرد و همچنین پیگیری مشکلات این حوزه را نیز در اولویت قرار داده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. مفتش هم گران است اگر همچنان از سرعتش بکاهید. و السلام