بسته اینترنت رایگان

همراه اول به ساکنان شهرهای مرزی بسته اینترنت رایگان هدیه می‌دهد

همراه اول یک بسته اینترنت رایگان را با هدف قدردانی از مهمان نوازی ساکنان شهرهای مرزی از زائران اربعین حسینی به آنها هدیه می‌دهد.

اپراتور همراه اول روز شنبه 19 شهریور 1401 با هدف قدردانی از مهمان‌نوازی ساکنان شهرهای مرزی از جمله مهران، خسروی و روستاهای اطراف در دو استان کرمانشاه و ایلام از زائران اربعین حسینی امسال برای آنها یک بسته اینترنت رایگان در نظر گرفته است.

ارائه بسته اینترنت رایگان همراه اول 

حجم بسته هدیه رایگان همره اول که برای ساکنان شهرهای مرزی فعال شده 1 گیگابایت و مدت اعتبار آن نیز 7 روزه خواهد بود. اپراتور همراه اول همانند سال‌های قبل برای کاربرانی که قصد سفر به عراق برای شرکت در راهپیمایی اربعین را داشتند بسته‌های تخفیف‌دار و ظرفیت‌های ویژه زیرساختی را در نظر گرفته است و با استقرار تیم‌های عملیاتی خود در نقاط پنجگانه مرزی در حال خدمت‌رسانی به مشترکان خود است.

همراه اول برای اربعین حسینی امسال دو بسته رومینگ ویژه اربعین را در نظر گرفته که باعث شده سطح میزبانی از مشترکان که در این رویداد بزرگ حضور دارند افزایش پیدا کند. مشترکان بر اساس مصرف خود قادرند یکی از دو بسته 7 روزه نامحدود و اقتصادی زائر را با شماره‌گیری کد دستوری ستاره 1 ستاره 40 مربع فعال کنند.

بسته ویژه «دیتای نامحدود» شامل اینترنت نامحدود با سیاست مصرف منصفانه به همراه 250 پیامک هدیه و 25 دقیقه مکالمه هدیه با قیمت 350 هزار تومان ارائه بوده و بسته «اقتصادی زائر» نیز با 150 مگابایت دیتای رومینگ عراق به همراه 50 پیامک هدیه و 10 دقیقه مکالمه هدیه به قیمت 100 هزار تومان را شامل می‌شود که همراه اول حتی از ایران امکان خرید و هدیه این بسته‌ها برای مشترکی که در کشور عراق حضور دارد را نیز فراهم کرده است.

زائران فقط تا 30 شهریور 1401 فرصت دارند تا از قیمت‌های تخفیفی و بسته‌های مقرون‌به‌صرفه در کشور عراق استفاده کنند. ضمن این که همراه اول در شهرهای نزدیک به پایانه‌های مرزی تا پایان سفرهای اربعینی، تیم‌های فنی و عملیات شبکه خود را مستقر کرده است تا به شکل 7 در 24 به طور ویژه در این مناطق کیفیت شبکه را رصد کنند.

ضمن این که همراه اول موکب‌هایی را به شکل سیار در گذرگاه‌های چذابه، شلمچه، مهران و خسروی بر پا کرده تا سطح ارائه خدمات به زائران افزایش پیدا کند. همچنین این اپراتور ارائه اینترنت به شکل وای فای در این موکب‌ها را نیز در دستور کار خود قرار داده است. همراه اول اعلام کرد کارشناسان این اپراتور در 12 نقطه در شهرهای نجف، کربلا و جاده‌های بین این دو شهر استقرار پیدا کردند تا به مشترکان خدمات ارائه دهند.

گفتنی است کاربران نمی‌توانند از بسته‌های اینترنت داخلی در حالت رومینگ استفاده کنند و امکان دریافت رمز دوم خرید در خارج از کشور بدون فعالسازی سرویس رومینگ بین‌الملل نیز وجود نخواهد داشت. همچنین همانند رویه تماس‌های رومینگی، کاربران باید در زمان استفاده از سرویس رومینگ در خارج از کشور قبل از شماره‌های ثابت و موبایل کد ایران یعنی 0098 را درج کنند.

کاربرانی که می‌خواهند به کشور عراق سفر کنند، با مراجعه به صفحه ویژه اربعین همراه اول به آدرس https://mci.ir/arbaen می‌توانند اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام. لطفاً به همۀ مرزهای اربعین خدمات بدهید منجمله مرزهای شمالی و شرقی. أجرکم عند الله