بازنشر پست های دیگران

اینستاگرام به زودی اجازه می‌دهد پست های دیگران را در صفحه خود بازنشر کنید

اینستاگرام به زودی اجازه می‌دهد پست های دیگران را در صفحه خود بازنشر کنید. قابلیت ری پست اینستاگرام به تازگی به شکل آزمایشی برای برخی از کاربران فعال شده است.

شرکت متا به عنوان شرکت مادر اینستاگرام به تازگی اعلام کرد قصد دارد قابلیت اشتراک‌گذاری مجدد پست‌ها را به بخش فید اینستاگرام اضافه کند و در همین راستا این قابلیت در حال حاضر به شکل آزمایشی برای برخی از کاربران فعال شده است. همچنین توسعه‌دهندگان اینستاگرام یک تب جدید با نام ری پست – Repost را به این شبکه اجتماعی اضافه کردند که محل پست‌های بازنشر شده خواهد بود.

قابلیت بازنشر پست های دیگران در اینستاگرام

کاربران شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام هم‌اکنون به شکل مستقیم نمی‌توانند پست‌های دیگران را بازنشر کنند و برای این کار باید از اپلیکیشن‌های دیگری کمک بگیرند. در همین راستا قابلیت Repost باعث خواهد شد تا به آسانی و بدون کمک از سایر اپلکیشن‌ها فرایند بازنشر پست‌ها را انجام داد.

 پست های دیگران

گفتنی است قابلیت ری پست یا بازنشر پست‌ها در فضای مجازی پس از قابلیت ری‌توییت در توییتر معروف شد و مدتی بعد سایر پلتفرم‌ها نیز امکان مشابه‌ای را برای کاربران خود در نظر گرفتند. در حالی که اینستاگرام قصد دارد به زودی قابلیت Repost را به کاربران خود عرضه کند، اپلیکیشن تیک تاک به عنوان رقیب سرسخت اینستاگرام نیز دکمه Repost را به این اپلیکیشن اضافه کرده و در حال آزمایش آن است.

البته بر خلاف ری‌توییت توییتر و ری پست اینستاگرام، قابلیت Repost در تیک تاک باعث انتشار مطالب بازنشر شده در پروفایل کاربر نخواهد شد و فقط به بخش «For You» فیدهای دوستان منتقل خواهد شد، اما اینستاگرام سعی دارد این قابلیت را در فیدهای فالوورها و همچین در پروفایل کاربر در تب Repost قرار دهد.

در شرایطی که اینستاگرام قصد دارد قابلیت‌های سایر اپلیکیشن‌ها را در اختیار کاربران خود قرار دهد، اما کاربران می‌خواهند تا این شبکه اجتماعی محبوب به ریشه اصلی خود برگردد و اصالت خود را حفظ کند. در واقع اقدامات اخیر متا برای رقابت با تیک تاک باعث شده تا تعداد زیادی از کاربران از اینستاگرام فاصله بگیرند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*