کمک یوفو ها به پوتین

کمک یوفو ها به پوتین؛ آیا محققین اوکراینی‌ دیوانه شده‌اند یا چیزی مخفی وجود دارد؟

برخی محققان اوکراینی مدعی کمک یوفو ها به پوتین در جنگ با این کشور شده‌اند. آیا موجودات فضایی به زمین آمده‌اند یا ارتش روسیه به سلاح‌های بسیار پیشرفته دست پیدا کرده است؟

دانشمندان اوکراینی اخیرا ادعا کرده‌اند که چند شیء آسمانی که قابل شناسایی نبوده‌اند را مشاهده کرده‌اند. ظاهرا سرعت این اشیاء پرنده نیز آنقدر بالا بوده که اوکراینی‌ها نتوانسته‌اند عکس واضحی از آنها بگیرند. در واقع این افراد ادعا می‌کنند که یوفو ها برای جاسوسی به کمک ولادیمیر پوتین آماده‌اند.

نقش و کمک یوفو ها در جنگ ولادیمیر پوتین با اوکراین

کمک یوفو ها به پوتین

دانشمندان اوکراینی ادعا می‌کنند که سرعت پرنده‌های ناشناسی که مشاهده کرده‌اند به ۱۵ کیلومتر بر ثانیه (۵۴ هزار کیلومتر بر ساعت)‌ نیز می‌رسد و به همین خاطر نمی‌توان آنها را به راحتی مشاهده یا از آنها فیلم‌برداری کرد. این گزارشات در نهایت باعث شدند که مقامات دولت اوکراین دو ایستگاه نظارت بر پدیده‌های هوایی را مامور بررسی این موضوع کند.

آنها نیز اعلام کردند که توانسته‌اند دو شیء مختلف را شناسایی کنند. اولی گروهی از سایه‌های سیاه رنگ هستند که گویا تشعشات را به خود جذب می‌کنند و دومی نیز اجرام فروزانی هستند که حتی نسبت به پس‌زمینه آسمان درخشان‌تر به نظر می‌رسند. رصدخانه اخترشناسی اصلی اوکراین در کی‌یف نتیجه این مشاهدات را در یک مقاله پژوهشی با همکاری آکادمی علوم این کشور منتشر کرده است.

جنگ روسیه و اوکراین

وضعیت اوکراین جنگ زده

ادعای کمک یوفو ها به پوتین در حالی مطرح می‌شود که مقامات آمریکا نیز اخیرا خواستار بررسی ۱۴۴ مورد گزارش مشاهده یوفو توسط خلبانان برتر نیروی دریایی این کشور شده‌اند. البته پنتاگون یوفو ها را به موجودات فضایی مربوط نمی‌داند، بلکه احتمال می‌دهد سلاح‌های جدیدی باشند که توسط دولت‌های متخاصم توسعه یافته‌اند.

شاهدان آمریکایی تاکید کرده بودند که سرعت بالای این اجرام پروازی با فناوری‌های کنونی بشر همخوانی ندارد. حالا نیز گزارش‌های مشابهی در اوکراین جنگ زده دریافت شده است. پژوهشگران اوکراینی یوفو ها را در مناطق زیادی رویت کرده‌اند و مشاهدات دو رصد‌خانه در فاصله ۱۲۰ کیلومتری از هم نیز این موضوع را تایید می‌کند.

اوکراینی‌ها اعلام کردند که با توجه به سرعت بالای یوفو ها آنها مجبور شدند سرعت شاتر، فریم‌ریت و گستره داینامیک را تغییر دهند تا بتوانند به بررسی آنها بپردازند. اجرامی که در گزارش مربوطه از آنها با عنوان سایه‌هایی سیاه رنگ یاد شده بود در وردسپهر و فاصله ۱۰ تا ۱۲ کیلومتری از زمین پرواز می‌کنند. پژوهشگران اوکراینی ابعاد آنها را بین ۳ تا ۱۲ متر می‌دانند.

نظر شما درباره کمک یوفو ها به پوتین در جنگ با اوکراین چیست؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

9 دیدگاه

 1. نه روسیا و نه امریقای سرآمد و نه هیچ کشور دیگری هنوز نمی‌تواند بفهمد چطور ممکنه چیزی مثل بشقاب‌پرنده با اینکه فاقد موتور و اجزای متحرک است بتواند نزدیک به سرعت نور افق آسمان را طی کند، چه رسد به داشتن فن‌آوری ساختش. وقتی نوبلیستها انگشت به دهن مانده‌اند زیرا با دانش امروز چنین چیزی قابل درک نیست. دیگر از عوام چه جای توقع؟ جز اینکه جاهلانه/ متعصبانه بکوشند با خیالپردازی یوفو را به عوالم هپروت مرتبط نمایند یا کودکانه آنرا به ابرقدرتها نسبت دهند در حالیکه بیچاره از درماندگی به افشای اسرار ناگزیر شده بلکه بتواند از کسی خبری گدایی کند. کور خوانده! و السلام

 2. توی شبکه تیک تاک
  دختر آنوناکی به اسم ژانا (چشم مار) خزنده در روسیه
  به نمایندگی از روسیه میگه
  اروپا یک تمدن موقتی بود و قراره حذف شه !!!!!!!!!!!
  صددرصد تمدن فضایی پشت روسیه ایستاده
  باور نمیکنید برید فیلم هاش رو ببینید …
  البته اروپایی ها هم بیکار ننشستن و به نمایندگی از کبری کاملا حواس جمع هستن و دولت فضایی اختصاصی و فرازمینی های پلیدین (نوردیک ها) متحد هستن !
  این جاست که مشخص میشه چه کسانی در تاریخ عامل رنج و بدبختیه بشریت بودن …
  حجم افشا سازی اروپایی ها و گروه کبری به قدری زیاده و واضح هست که بعید میدونم در علم و منطق و قدرت دفاع در حوزه بیداری ؛؛؛طرف مقابل روسی حرفی به جزع جنگ بتونه داشته باشه … کارتون سیمسون ها هم ژانا دختر انوناکی گفت خودمون درست کردیم تا پیام رو در غالب کد به دشمن ارسال کنیم !!!!

  • این قدر چرت و پرت ننویسید خواهشاً
   جالبه از موقعی که تسلیحات ایران وارد اوکراین شده و پیروزی های زیاده هم به همراه داشته حالا 4 تا غذبگدا برای توجیه می‌نویسند یوفو!!!
   پهپاد های جنگی ایران است

 3. این یوفوها هیچ ربطی به سلاح های روسیه نداره این بزدل های کثیف کمونیستی قاتل جز سرک کشیدن و جاسوسی کردن هیچی نیستن در ضمن در جنگ های جهانی اول و دوم هم یوفوهای زیادی مشاهده و گزارش شده بود.

 4. روسیه تو ساخت سلاح و تجهیزات جنگی معروفه این هم حتما یه نوع موشکه با سرعت خیلی زیاد

  • کجاش معروفه؟
   این کشور کمونیستی جنایتکار تمام این اطلاعات و دانش رو با جاسوسی کردن بدست میاره مثل همون دولت چین پی پی خور نجس.

  • گم شو عوضی
   این جور کشورا فقط دزد اطلاعات و دانش هستن
   و اطلاعات پاک رو تبدیل به ابزار جنگ میکنن و یاوه گویی میکنن
   صبر کن تا زمان اثبات کنه بهت چه کسانی در تاریخ بشریت عامل جهالت و بدبختی و بردگی بشریت بودن و توسط چه موجودات شیطان صفت فضایی ساپورت میشدن ..
   تا انوناکی خزنده ( ساپورت کمونیست های انگل) در زمین رو نشناسی در توهم عدم وجود فرازمینی ها که بازم به رهبری انوناکی ها تا الان مخفی مونده غلط میزنی
   بدبخت های متوهم مغز پلاسیده
   بشین بگو فرازمینی وجود نداره !!!!!!!
   پشماااااااام
   نه تو فقط وجود داری …خیر سرم