پلتفرم هایی که فیلتر شدند

تمام پلتفرم هایی که در در روزهای اخیر فیلتر شدند

در روزهای اخیر چند اپلیکیشن، سرویس و وبسایت در ایران مسدود شدند. در این مطلب تمام پلتفرم هایی که تا این لحظه فیلتر شدند را بررسی می‌کنیم.

طی روزهای اخیر با اتفاقاتی که در کشورمان رخ داده و به دلیل مسائل امنیتی، سرویس‌های زیادی فیلتر و از دسترس خارج شدند. دور جدید فیلترینگ با اینستاگرام و سپس پیام رسان واتساپ آغاز شد و شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند کار به همینجا ختم شود، اما در ادامه سرویس‌های دیگری هم فیلتر شدند که شاید خیلی از آنها برای کاربران عجیب باشد. از بازی کلش آف کلنز گرفته تا حتی سایت ایکس باکس و فروشگاه‌های گوگل پلی استور و اپ استور از دسترس کاربران ایرانی خارج شدند و دسترسی به آنها فقط با ابزارهای تغییر آی پی امکان‌پذیر است.

علاوه بر فیلترینگ گسترده، اختلالات شدید و قطعی‌های اینترنت، به خصوص در اپراتورهای ایرانسل و همراه اول، کاربران را با مشکلات زیادی مواجه کرده است و دردسرهای زیادی را برای کسب و کارها به وجود آورده است. بسیاری از کاربران اکنون منتظر هستند تا ببینید آیا پلتفرم هایی که در روزهای اخیر فیلتر شدند پس از آرام شدن اوضاع رفع فیلتر می‌شوند یا قرار است فیلترینگ آنها ادامه‌دار و دائمی باشد. نکته قابل توجه اینجاست که اینستاگرام و واتساپ از استورهای ایرانی مثل مایکت و کافه بازار هم حذف شدند و به همین دلیل احتمال زیادی وجود دارد که شاید این شبکه های اجتماعی برای همیشه فیلتر شوند.

لیست پلتفرم هایی که به تازگی فیلتر شدند

در ادامه، لیست پلتفرم های فیلتر شده در روزهای اخیر را مشاهده می‌کنید. در صورت فیلتر شدن اپلیکیشن، سایت یا سرویس‌های دیگر، این لیست به‌روزرسانی خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

6 دیدگاه

  1. مهم نیست ظلم پایدار نیست

  2. خداروشکر بسیار عالی
    مرگ بر منافقین ارازل و اوباش طاغوتی

    • مرگ بر بازی کنندگان کلش آف کلنز،مرگ بر بازی کنندگان ایکس باکس، همینا با کلش کلنز و بازی های ایکس باکس مملکتو نابود کردن،کلی اختلاص کردن،و همدیگرو تو بازی کتک زدن و با اصلحه به همدیگه تو بازی های ایکس باکس شلیک کردن.

  3. مهم نیست چون مردم تسلیم نمیشن

  4. بازی کلش آف کلنز بنده خدارو چیکار داشتن :))

  5. مرگ بر …….. لعنت بر …..