انتشار تصاویری از رابط کاربری گلکسی اس ۶ با اندروید مارشمالو

مدتی پیش سامسونگ لیستی منتشر کرده که بر اساس آن برخی از پرچم داران جدید این کمپانی در ماه آینده میلادی به اندروید ۶ آپیدت خواهند شد.همچنین پیش از این شنیده بودیم که سامسونگ در اندروید ۶ ، تغییرات بزرگی در رابط کاربری تاچ ویز خود ایجاد کرده است.حالا تصاویری از محیط رابط کاربری اندروید ۶ مارشمالو در گلکسی اس ۶ سامسونگ منتشر شده و تغییرات تاچ ویز در آن به خوب قابل مشاهده است.

در این تصاویر به‌خوبی مشخص است که رابط کاربری تاچ‌ویز به صورت کلی بازطراحی شده که در این طراحی جدید استفاده از فضای سفید و خالی به خوبی صورت گرفته است. شاید مهم‌ترین تغییر طراحی که در این دسته از اسکرین‌شات‌ها مشهود است را بتوان آیکون‌های تنظیمات سریع در منوی کشویی ناتیفیکیشن‌ها دانست که حالا پس‌زمینه آن‌ها رنگی خاکستری داشته و خود آیکون‌ها آبی رنگ هستند و به صورت تخت طراحی شده‌اند.

پیرامون عرضه این نسخه از به‌روزرسانی جدید برای دستگاه‌های سامسونگ اطلاعاتی هنوز منتشر نشده است؛ اما چندی پیش یک راهنما و جدول زمانی عرضه به‌روزرسانی از سوی سامسونگ منتشر شده بود که در آن تاریخ ارائه آپدیت اندروید ۶ برای گلکسی اس ۶ به همراه گلکسی اس ۶ اج نیز ماه آینده میلادی اعلام شده بود.در ادامه اسکرین شات های فاش شده از رابط کاربری اندروید ۶ مارشمالو در گلکسی اس ۶ سامسونگ را مشاهده خواهید کرد.

منبع : gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه