ساخت اکانت بدون نیاز به شماره موبایل در تلگرام

قابلیت ساخت اکانت بدون نیاز به شماره موبایل به تلگرام آمد

در نسخه به روزرسانی شده تلگرام قابلیت های جدیدی دیده می‌شود. با قابلیت ساخت اکانت بدون نیاز به شماره موبایل در تلگرام آشنا شوید.

پیشرفت روزافزون شبکه های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست؛ چرا که اغلب مردم در این فضا زندگی می‌کنند. تلگرام، واتساپ و اینستاگرام سه پلتفرمی هستند که بیشتر از سایرین در کشورمان مورد استفاده قرار می‌گیرند. امروز در این مطلب سراغ یکی از قابلیت های جدید تلگرام می‌رویم.

ساخت اکانت بدون نیاز به شماره موبایل در تلگرام

پیش از این وقتی می‌خواستیم وارد برنامه تلگرام شویم می‌بایست شماره همراه خود را وارد می‌کردیم و با ساختن حساب کاربری به مقصود می‌رسیدیم. حالا به نظر می‌رسد شرایطی فراهم آمده تا بدون وارد کردن شماره تلفن همراه بتوان در این شبکه اجتماعی فعالیت کرد.

ساخت اکانت بدون نیاز به شماره موبایل در تلگرام

در نسخه آپدیت شده تلگرام قابلیت‌های دیگری علاوه بر آپشن مذکور وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به حذف خودکار پیام‌ها برای چت‌های جدید و قابلیت ضد اسپم اشاره کرد. در حال حاضر تلگرام به کاربران خود اعلام کرده از این به بعد می‌توانند به کمک شماره‌های ناشناسی که در پلتفرم Fragment مبتنی بر فناوری بلاک چین هستند حساب کاربری بسازند.

همچنین تلگرام گفته ویژگی حذف خودکار پیام‌ها برای پیام‌هایی که بعد از فعال کردن آن رد و بدل می‌شوند کارایی دارد. علاوه بر این قابلیتی تحت عنوان موضوع‌ها (Topics) وجود دارد که برای گروه‌های با بیش از 100 عضو است. گروه‌هایی که بیش از صد عضو دارند و ویژگی مذکور را برای خود فعال می‌کنند، دو ستونی می‌شوند و این امکان را به کاربران می‌دهند در موضوع مورد نظرشان به بحث و گفتگو بپردازند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*