گوشی های پرچمدار

شلیک به گوشی های پرچمدار با گلوله کُلت!

در این ویدیو با ما همراه باشید تا به‌سراغ تست شلیک به گوشی های پرچمدار برویم؛ آن هم با گلوله کُلت! به نظر شما کدامیک از گوشی‌ها در برابر این شلیک‌ها مقاوم‌تر هستند؟

احتمالا تابه‌حال ویدیوهای مختلفی با محوریت تخریب گوشی های پرچمدار و میزان مقاومت آن‌ها دیده‌اید؛ از حمله به صفحه نمایش و لنز دوربین با چاقو و سلاح سرد تا به رگبار بستن اسمارت‌فون‌های نگون‌بخت! اما شاید از میان تمامی این موارد، تیراندازی با اسلحه به گوشی‌ها پدیده جذاب و هیجان‌انگیزتری باشد. زمانی که یک گلوله واقعی به یک گوشی برخورد می‌کند، بدون شک با صحنه‌ای دردناک و عجیب مواجه خواهیم شد؛ صحنه‌ای از ایجاد حفره‌های مختلف روی نمایشگر گوشی‌هایی که هرکدام چندین میلیون تومان قیمت دارند!

اما این اتفاق جالب توجه و تا حدودی عذاب‌آور، می‌تواند مقاومت گوشی‌های مختلف را بسنجد و ارزش و اعتبار آن‌ها را مشخص کند. در این ویدیو، سه مورد از گوشی های پرچمدار سال 2022 و یک گوشی کلاسیک دوست‌داشتنی مقابل گلوله کُلت قرار گرفته‌اند؛ گلکسی اس 22، آیفون 14 پرو، گوگل پیکسل 7 پرو و نوکیا 3310 عزیز و همیشه قدرتمند. در ادامه می‌توانید این ویدیو جذاب را تماشا کنید.

احتمالا پس از تماشای این ویدیو، از نتیجه کار تعجب خواهید کرد. شاید آن گوشی های پرچمدار که احساس می‌کردید از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند، بر اثر شلیک گلوله منهدم شوند و به‌شکلی غیرقابل باور دود کنند و آن‌هایی که کمی کمتر به مقاومت‌شان امیدوار بودید، آسیب کمتری ببینند! در هر صورت تماشای این ویدیو جذاب و هیجان‌انگیز را از دست ندهید؛ زیرا این لحظات را هر روز نمی‌بینید.

همچنین مطالعه کنید:

تست مقاومت آیفون ۱۴ را تماشا کنید

نظر شما درباره این ویدیو چیست؟ چه گوشی‌های دیگری می‌توانستند مقابل شلیک گلوله‌های کُلت قرار بگیرند؟ در بخش کامنت‌ها برایمان بنویسید. 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. لطفا ویدئو با کیفیت زیر 1080 در وبسایت اضافه نکنید.

    لطفا یک 1080 یک 720 و یک 480 بزارید.

    گوشی مگر بدنه فلزی داشته باشه تا بتونه جلوی گلوله تا حدودی مقاومت کنه