قیمت وحشتناک محصولات فردا موتورز

افزایش قیمت وحشتناک محصولات فردا موتورز؛ فردا T5 یک شبه ۳۵۰ میلیون گران شد! (تکذیب شد)

قیمت محصولات فردا موتورز در دی ماه افزایش پیدا کرد. فردا موتورز قیمت فردا T5 و فردا SX5 را به‌میزان چشمگیری نسبت به قبل افزایش داد.

برخی از نمایندگی‌های شرکت فردا موتورز از روز یکشنبه 25 بهمن 1401 قیمت جدیدی را برای طرح فروش قطعی فردا T5 و فردا SX5 در نظر گرفتند. قیمت اعلام شده توسط این نمایندگی‌ها نشان می‌دهد شرکت فردا موتورز قیمت این دو شاسی بلند خود را نسبت به قبل به‌میزان چشمگیری افزایش داده است. در این طرح فروش جدید فردا T5 با موعد تحویل 60 روز کاری و فردا SX5 نیز با موعد تحویل 120 روز کاری به مشتریان عرضه خواهند شد.

جزئیات افزایش قیمت محصولات فردا موتورز

طبق اعلام نمایندگی‌های فردا موتورز، قیمت فردا T5 از 1 میلیارد و 249 میلیون تومان قبلی به 1 میلیارد و 595 میلیون تومان در دی ماه افزایش پیدا کرده که از افزایش 349 میلیون تومانی قیمت این خودرو حکایت دارد. همچنین قیمت فردا SX5 نیز از 989 میلیون تومان به 1 میلیارد و 170 میلیون تومان رسیده که نشان می‌دهد فرداموتورز این محصول خود را نیز حدود 181 میلیون تومان گران‌تر کرده است.

به‌روزرسانی: 

محمدرضا آریان نژاد، معاونت برندینگ و بازاریابی فردا موتورز با تکذیب خبر افزایش قیمت مصوب شاسی بلندهای فردا T5 و فردا SX5 گفت این خودروساز در دی 1401 فقط یک بخشنامه فروش نقدی و اقساطی را برای خودروهای FMC SX5 و FMC T5 را طبق قوانین به اجرا درآورد که البته هم‌اکنون ظرفیت فروش این بخشنامه در نمایندگی‌ها به پایان رسیده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*