رفع فیلترینگ

وزیر ارتباطات: خبرهای خوبی در مورد رفع فیلترینگ داریم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام این‌که به‌زودی خبرهای خوبی در مورد رفع فیلترینگ خواهید شنید، گفت سعی داریم برخی محدودیت‌های اعمال شده را برداریم.

عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اختلال اینترنت طی روزهای گذشته عنوان کرد در روز چهارشنبه و پنجشنبه در مرکز تبادل ترافیک تهران با مشکل یک الی 2 ساعته مواجه شدیم که البته این مشکلات به‌شکل کامل برطرف شده و اکنون در مرکز تبادل ترافیک هیچ مشکلی وجود ندارد.

جزئیات رفع فیلترینگ پلتفرم های خارجی

وزیر ارتباطات در خصوص رفع فیلتر پتلفرم های خارجی نیز عنوان کرد همان‌طور که قبلا اعلام کردیم کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسئولیت فیلترینگ را بر عهده داشته و دارای 13 عضو است که دولت نیز یکی از این اعضا محسوب می‌شود. وی افزود البته سعی داریم آن دسته از محدودیت‌هایی که امکان رفع آنها وجود دارد را برداریم و طی روزهای آینده نیز خبرهای خوشی در این زمینه خواهید شنید.

زارع پور با اعلام این‌که دو پلتفرم اینستاگرام و واتس اپ با مصوبه نهادهای امنیتی فیلتر شدند، گفت در حال حاضر رفع فیلترینگ این دو پلتفرم در دستور کار قرار ندارد و نهادهای امنیتی در این خصوص تصمیم‌گیری خواهند کرد؛ اما سرویس‌ها و خدماتی نیز وجود دارند که می‌توان محدودیت‌های آن را برطرف کرد. برای مثال کلاب هاوس طی روزهای آینده رفع فیلتر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. ما یک خبر خوب تر داریم به اونجاها نمیکشه خیالتون راحت بزودی کل فیلترینگ برداشته میشه و همینطور خودت

  2. آره فعلأ با این حرفا گول بزنید
    مرد حسابی 5 روزه بی دلیل سرعت اینترنت رو به صفر رسوندی
    مگه نمیگی به خاطر کنکوره¿¿
    تموم شده پس اینترنت کو¿¿