فیلم کوتاه گلکسی S22 اولترا

کارگردان مشهور و برنده اسکار، قدرت دوربین گلکسی S22 اولترا را با فیلم کوتاه خود به نمایش گذاشت + ویدیو

چارلی کافمن، کارگردان سرشناس، تنها با استفاده از یک گوشی گلکسی S22 اولترا اقدام به ضبط یک فیلم کوتاه کرده است. تریلر این فیلم را در ادامه متن مشاهده فرمایید.

روند ساخت فیلم‌های کوتاه توسط گوشی های پرچمدار بازار مدتی است که در میان فیلم‌سازان دنیا محبوب شده است. البته در اکثر مواقع گوشی های آیفون برای ثبت این ویدیوها مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ اما پیش از این شاهد مواردی مربوط به ساخت فیلم با سایر پرچمداران مطرح بازار نیز بوده‌ایم.

چارلی کافمن، کارگردان سرشناس برنده جایزه اسکار، جدیدترین فردی‌ست که اقدام به ساخت فیلم کوتاه با کمک گوشی های هوشمند کرده است. با این حال، او گلکسی S22 اولترا را برای این کار انتخاب کرده.

گلکسی S22 اولترا؛ دوربینی حرفه‌ای برای ضبط فیلم های کوتاه

به‌تازگی تریلری از یک فیلم ساخته چارلی کافمن در اینترنت منتشر شده که به‌طور کامل توسط گلکسی اس 22 اولترا ضبط شده است. این تریلر را می‌توانید در یوتیوب و یا از طریق لینک زیر مشاهده فرمایید:

داستان این فیلم ظاهرا در خصوص زنی است که در حال تجربه کردن تغییراتی در زندگی خود است. در این ویدیو او به حضور فردی دیگر هم اشاره می‌کند؛ هرچند که نشانی از هیچ فرد دیگری در تریلر نمایش داده شده نیست. این تریلر، کاراکتر اصلی را در حالی که یک موسیقی جالب پیانو در پس‌زمینه در حال پخش است، در وضعیت‌ها و شرایط مختلفی نمایش می‌دهد.

تریلر این فیلم کوتاه ضبط شده توسط گلکسی S22 به هیچ عنوان قرار نیست یک شاهکار سینمایی را تبلیغ کند! با این حال، کیفیت بالا و حرفه‌ای، مهم‌ترین نکته در خصوص آن است که در نگاه اول توجهات را به خود جلب می‌کند. اگر پیش از مطالعه این خبر، تریلر را تماشا کرده بودید، بعید بود که متوجه ساخت آن با یک گوشی هوشمند می‌شدید؛ هرچند که با کمی دقت بیشتر در جزئیات و موشکافی تریلر می‌توان متوجه کمی نویز، خصوصا در شرایط نوری کم شد!

فیلم کوتاه Jackals and Fireflies قطعا اهمیت بسیاری برای هواداران گوشی های گلکسی سامسونگ دارد؛ چرا که Galaxy S22 Ultra را به عنوان یک رقیب جدی برای آیفون‌ها در بخش دوربین معرفی می‌کند.

در حال حاضر هیچ زمان اکران یا انتشاری برای این فیلم کوتاه ذکر نشده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*