گلکسی اس ۲۳

رنگ بندی گلکسی اس ۲۳ ، S23 پلاس و اولترا سامسونگ

دقایقی قبل گوشی‌های سامسونگ گلکسی اس ۲۳ ، S23 پلاس و اولترا معرفی شدند و حالا رنگ‌ها و ویژگی‌های ظاهری پرچمداران جدید کره‌ای‌ها نیز مشخص شده است.

طی روزهای گذشته شایعات و گمانه‌زنی‌های بسیاری دربارۀ ویژگی‌های ظاهری و سخت‌افزاری خانواده گلکسی S23 به گوش می‌رسید و تقریبا می‌دانستیم این گوشی‌ها چه قابلیت‌ها و امکاناتی دارند، اما با این وجود سامسونگ در بخش رنگ‌های فانتزی و زیبای پرچمداران جدیدش ما را غافلگیر کرد و با اضافه کردن دو رنگ جدید به اغلب پیش‌بینی‌ها، نشان داد پالت رنگی خانواده گلکسی اس 23 گسترده‌تر از گمانه‌زنی‌های رسانه‌ها خواهد بود.

هرسه گوشی گلکسی اس 23 ، اس 23 پلاس با رنگ‌های یکسان عرضه خواهند شد که شامل مشکی (کلاسیک)، سبز، اسطوخودوس، کرمی (مایل به بژ) می‌شود. البته سامسونگ علاوه‌بر این چهار رنگ چند گزینه رنگی انحصاری آنلاین و وابسته به بازار را هم در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد داد.

گلکسی اس ۲۳

هرچهار رنگ که در تصویر بالا می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید، ظاهری یخ‌زده دارند و این تصمیم سامسونگ با طراحی مینیمالیستی گوشی‌ها هم‌خوانی جذابی دارد.

سامسونگ برای گوشی‌های تاشو و ساعت‌های هوشمند خود به کاربران اجازه می‌دهد با قابلیت «استودیو سفارشی» در وبسایت‌اش هررنگی که دوست دارند را برای گوشی و ساعت‌شان انتخاب کنند، اما این قابلیت هنوز برای خانواده گلکسی S فعال نیست.

گلکسی اس ۲۳اگرچه قابلیت شخصی‌سازی رنگ در سایت سامسونگ فعال نیست، اما علاوه‌بر چهار رنگ پایه، بسته به کشور محل زندگی‌تان در خرید آنلاین برای گلکسی اس 23 و اس 23 پلاس رنگ‌های خاکستری و سبز روشن و برای گلکسی اس ۲۳ اولترا چهار رنگ خاکستری، سبز روشن، آبی روشن و قرمز با قاب مشکی در دسترس است.

قیمت پایه سامسونگ گلکسی اس 22 و اس 22 پلاس 799 و 1,049 دلار خواهد بود و فروش گلکسی اس 22 اولترا نیز با 1199 آغاز خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*