با ترن تیبل جدید شرکت Audio-Technica آشنا شوید

در نمایشگاه CES امسال، شاهد محصولات گوناگون و جالبی بودیم که Turntable ها بخشی از آن را تشکیل می‌دادند. پس از سونی، امروز Audio-Technica، در جریان همین نمایشگاه واقع در لاس وگاس از ترن تیبل جدید خود پرده برداری کرد. در ادامه با ما باشید تا از جزئیات این ترن تیبل جدید آگاه شوید.

AT-LP60-BT ، نام ترن تیبل معرفی شده‌ی شرکت Audio-Technica می‌باشد که از اسپیکرهای بلوتوثی بی‌سیم به صورت belt-drive استریو فول اتوماتیک پشتیبانی می‌نماید؛ بدین معنا که می‌توانید علاوه بر اسپیکر‌های بی‌سیم، هدفون بدون سیم خود را نیز با ترن تیبل pair کنید. امکان اتصال تا ۸ اسپیکر به دستگاه که می‌توان هرکدام را در یک اتاق قرار داد؛ تنها یکی از قابلیت‌های محصول جدید شرکت Audio-Technica می‌باشد.

با فشردن دکمه‌ی پخش یا توقف پخش ترن تیبل، شاهد عملکردی اتوماتیک به هنگام برداشتن یا گذاشتن محافظ برروی آن خواهیم بود. همچنین دکمه‌ای برای برداشتن محافظ از روی دستگاه بدون توقف چرخش رکورد برروی آن تعبیه شده است. قابلیت انتخاب سرعت چرخش (۳۳ یا ۴۵ RPM)، انتخاب سایز برای ۷ و ۱۲ اینچی وینیل و همینطور درنظر گرفتن یک جک RCA برای خروجی آنالوگ دستگاه از جمله امکانات دیگریست که سازنده برروی AT-LP60-BT قرار داده است. در کنار همه‌ی این امکانات، نبود پورت USB به شدت احساس می‌شود.

همان گونه که اشاره شد، ترن تیبل جدید Audio-Technica از اتصال اسپیکر وایرلس به خوبی پشتیبانی به‌عمل می‌آورد. البته باید درنظر داشت کیفیت صدای خروجی به توان و کیفیت اسپیکر یا هدفون مورد استفاده بستگی دارد؛ و البته طرفداران پر و پا قرص موسیقی از اتصال با سیم استقبال بیشتری خواهند کرد، چرا که در این صورت می‌توانند از همه‌ی قابلیت‌های یاد شده برای محصول استفاده کنند و کیفیت بالاتری از صدا را تجربه نمایند. با این وجود، طی تستی که ما از دستگاه به‌عمل آوردیم و قطعه‌ای از Adele پخش کردیم، کیفیت صدا بسیار مطلوب بود.

محصول جدید Audio-Technica به واسطه‌ی از بین بردن نیاز شما به روشن نگه‌داشتن دائمی یک کنسول برای تامین انرژی ترن تیبل و ارسال صدا به اسپیکرهای سینما خانگی، راحتی زیادی برای شما به ارمغان می‌آورد. شایان ذکر است این شرکت اولین ارائه دهنده‌ی این قابلیت با استفاده از فناوری بلوتوث نیست و پیش تر شرکت Ion محصولی با فناوری مشابه عرضه کرده بود. قابلیت اتصال بدون سیم این دستگاه قطعا قابلیت پرطرفدار و جالبی در بازار ترن تیبل ها محسوب می‌شود.

منبع : Engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*