طراحی نهایی آیفون ۷ اپل هنوز قطعی نشده است !

تاکنون اطلاعات یا شاید بهتر باشد بگوییم شایعات و حدس گمان های بسیاری از طراحی آیفون ۷ اپل منتشر شده است.اما اگر گزارشی که امروز منتشر شده صحت داشته باشد، جالب است بدانید اپل هنوز تصمیم نهایی خود را برای طراحی نهایی آیفون ۷ نگرفته است !

این گزارش ادعا می کند که اپل در حال حاضر سه طرح مختلف را انتخاب کرده و هنوز به یک تصمیم نهایی نرسیده است. گفته شده که یکی از این طرح ها ظاهر باریک تری را برای گوشی فراهم می کند و احتمالا بدون پورت هدفون خواهد بود. با این حال اپل یک طراحی پشتیبان دیگر نیز دارد که گفته شده که شبیه آیفون ۶ اس است.

در حال حاضر هیچ اشکالی در طراحی آیفون ۶ اس وجود ندارد، اما طرح اپل همیشه نگاهی رو به جلو داشته ولی این بار شاید خیلی متفاوت از پیشینیان خود نباشد، باید اعتراف کنیم که اگر هیچ تغییری ایجاد نشود کمی نا امید کننده خواهد بود. لازم به ذکر نیست که طراحی آیفون ۶ اس همان طراحی آیفون ۶ است، بنابراین اساسا اگر اپل طراحی آیفون ۷ عوض نکند، طراحی آن نسبت به ۲ سال گذشته بهبودی نیافته است.

تمام این گفته ها را با کمی چاشنی خبری در نظر بگیرید، همیشه پیش از عرضه ی پرچمداران کمپانی های بزرگ، چنین اخبار ضد و نقیضی از آنها به گوش می رسد اما تا معرفی رسمی آیفون ۷ امید خود را از دست ندهید شاید اپل طراحی منحصر به فردی برای آن در نظر بگیرد.

منبع: ubergizmo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

 1. نظر من طراح رو بخوای،
  طراحی بدنه اپل همیشه بد و نه چندان زیبا بوده.
  سامسونگ هم دقیقا در سطح اپله. کارشون خوبه و کاربلدن اما به نظرم طراحاش تنبلن و کندذهن! سری A قرار بود طراحی متفاوت داشته باشه اما در نهایت شد طراحی اس شیش. یا مثلا همین طراحی اس شیش اج که عالی بود اما جای سوال داره که وقتی یه طراحی متفاوت و انقلابی مثل اس شیش اج میدی، چرا مدل ساده اش رو هم تولید میکنی. این یعنی گند زدن به طراحی. دست اخر هم همه این مدل رو میخواستن تا جایی که کم اومد و رید به فروش کلی.
  در زمینه طراحی بدنه، بدون شک، سونی بهترینه. تقریبا همیشه و اکثر مدل هاش (نه همه) طراحی خوبی داره.
  خصوصا سری زی، که همیشه با حفظ زبان طراحی، تغیراتی هم ایجاد میکنه که هر بار هم این تغییر مثبته نه منفی. بهتر و زیباتر شدن رو به وضوح حس میکنی. زی پنج عالی بود عالی.
  کار طراحی زی پنج یه کلاس طراحیه. با اون انتخاب رنگش.

 2. هیچ وقت اپل تغیراته زیادی تویه سیستم عاملش نمیده
  البته من هیچ موقع اپل نداشتم تا این موردو درک کنم
  ولی همیشه همین شکلی بوووده
  وگرنه طراحی بدنه اپل همیشه خوب عالی و استاندارد بووده