فضاپیمای بیگانه در مریخ

کاوشگر ناسا تصویری از رد فرود یک فضاپیمای بیگانه در مریخ ثبت کرد

کاوشگر ناسا اخیرا تصویری از یک فضاپیمای بیگانه در مریخ را ثبت کرد تا احتمال وجود موجودات فضایی در سیاره سرخ افزایش پیدا کند.

مریخ نورد کنجکاوی به‌تازگی تصویر جدیدی را در مریخ به ثبت رسانده که به فضاپیمای بیگانگان شباهت زیادی دارد. در این تصویر شاهد تکه سنگ بزرگی هستیم که اشکال میخ‌مانند و برآمدگی‌های عجیب روی آن باعث شده بسیاری آن را متعلق به فضاپیمای بیگانگان بدانند.

ماجرای آثار یک فضاپیمای بیگانه در مریخ

فضاپیمای بیگانه در مریخ

در همین راستا ناتالی کابرول، اختر زیست‌شناس ناسا در خصوص ثبت چنین تصویر عجیبی از سطح سیاره سرخ عنوان کرد: «این عجیب‌ترین سنگی است که طی 20 سال مطالعه مریخ آن را دیده‌ام.»

سایر کارشناسان حوزه فضا نیز بر این باورند نمی‌توان آنچه که در این تصویر وجود دارد را یک فضاپیمای متعلق به انسان‌ها دانست که در گذشته در سیاره سرخ سقوط کرده باشد. از طرفی در مورد این‌که به بیگانگان تعلق دارد یا نه نیز فقط می‌توان گمانه‌زنی کرد؛ چرا که طی سال‌های اخیر اشکال عجیبی در مریخ رویت شده که به فضاپیمای بیگانگان شباهت زیادی داشته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. لطفاً یه نفر از دانشمندان فضای به این سوال من جواب دهد دوربیهایی که روی کاوشگر فضاپیما بکار گذاشته شده خیلی دوربینهای پیشرفته ای است ..چرا تاکنون نتوانسته اند موردی را که عکس برداری کرده‌است بیشتر زوم کند مثلا مثل بلورهای سیاره نپتون وپلوتون رازوم کرده‌اند و به نمایش گذاشته اند