اینترنت هدیه ایرانسل

اینترنت هدیه ایرانسل برای خبرنگاران اعلام شد

اینترنت هدیه ایرانسل برای خبرنگاران اعلام شد. اپراتور ایرانسل به‌مناسبت روز خبرنگار یک بسته اینترنت هدیه 200 گیگابایتی به خبرنگاران ارائه کرد.

اپراتور ایرانسل به‌مناسبت روز خبرنگار در روز سه شنبه 17 مرداد 1401 طبق لیست شماره‌های ایرانسلی که توسط خبرنگاران طبق روال سال گذشته اعلام شده بود، یک بسته هدیه 200 گیگابایتی با اعتبار یک ساله به خبرنگاران ارائه کرد.

ارائه اینترنت هدیه ایرانسل به خبرنگاران

آن دسته از خبرنگارانی که این بسته اینترنت 200 گیگابایتی برای آن‌ها فعال شده، از سوی ایرانسل پیامکی به شرح زیر را دریافت کردند:

«خبرنگار ارجمند، با سلام و احترام؛ روزتان مبارک. با هدف فراهم کردن بستر مورد نیاز برای ایفای رسالت اطلاع‌رسانی در دنیای دیجیتال، بسته اینترنت همراه ۲۰۰ گیگابایتی یک ساله (هدیه ایرانسل به مناسبت روز خبرنگار)، برای شما فعال شد. ایرانسل؛ اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران و نخستین ارائه‌دهنده 5G در ایران»

لازم به ذکر است پس از فعالسازی این بسته، سایر بسته‌های فعال خبرنگاران متوقف خواهد شد؛ از این رو خبرنگاران بعد از پایان اعتبار این بسته هدیه با ارسال عدد یک به شماره 3141 می‌توانند بسته‌های فعلی موجود روی حساب خود که متوقف شده بود را مجددا دریافت و استفاده کنند.

مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل علاوه بر نسخه وب و اپلیکیشن ایرانسل من می‌توانند کد #4*1*555* را شماره‌گیری کرده و از میزان اعتبار زمانی و حجمی بسته‌های اینترنت همراه مطلع شوند. مشترکان سیم کارت‌های اعتباری نیز برای اطلاع از باقی‌مانده اعتبار حجمی تمامی بسته‌های افزایشی و ترکیبی اینترنت می‌توانند کد #10141* را شماره‌گیری کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*