قیمت چانگان CS35 پلاس

قیمت چانگان CS35 پلاس در بازار ایران مشخص شد

قیمت چانگان CS35 پلاس در بازار ایران مشخص شد. سایپا سری نخست Changan CS35 Plus را به مشتریان تحویل داد و مالکان آنها نیز قیمت بازار این شاسی بلند چینی را مشخص کردند.

گروه خودروسازی سایپا به‌تازگی نخستین سری از شاسی بلند وارداتی چانگان CS35 پلاس را به مشتریان تحویل داد. مالکان نیز با درج آگهی فروش در فضای مجازی قیمت این خودروهای وارداتی را در بازار تعیین کردند. در ادامه جزئیات قیمت چانگان CS35 پلاس در بازار ایران را مشاهده می‌کنید.

قیمت چانگان CS35 پلاس در بازار ایران

مالکان برای چانگان سی اس 35 پلاس تیپ 3 قیمت 1 میلیارد و 760 میلیون تومان و برای تیپ 2 آن نیز قیمت 1 میلیارد و 600 میلیون تومان را در بازار نظر گرفتند. البته قیمت این خودرو با سرعت گرفتن فرایند تحویل طی ماه‌های آینده روند کاهش پیدا خواهد کرد.

نام خودروقیمت ثبت نامیقیمت بازاراختلاف قیمت بازار با کارخانه
چانگان CS35 پلاس تیپ 21 میلیارد و 114 میلیون تومان1 میلیارد و 600 میلیون تومان486 میلیون تومان
چانگان CS35 پلاس تیپ 31 میلیارد و 251 میلیون تومان1 میلیارد و 760 میلیون تومان509 میلیون تومان

چانگان CS35 در تیپ 2 و تیپ 3 از یک موتور 1.4 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ با تزریق مستقیم سوخت (GDI) بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با 155.5 اسب بخار و گشتاور 255 نیوتن‌متر را به تولید برساند. یک گیربکس 7 سرعته دو کلاچه از نوع تر نیز وظیفه انتقال قدرت از پیشرانه به چرخ‌های جلو را بر عهده دارد.

قیمت چانگان CS35 پلاس

هر دو نسخه به‌شکل استاندارد از امکانات رفاهی مانند استارت دکمه‌ای، ورود بدون کلید، دوربین عقب، مانیتور ۱۰ اینچ، چراغ اتولایت، چراغ دی‌لایت، چراغ بدرقه، تنظیم دستی ارتفاع نور چراغ جلو، سنسور فشار باد تایر، سنسور عقب، صندلی عقب با ایزوفیکس، صندلی تاشو عقب، صندلی شاگرد با تنظیم چهار حالته دستی، صندلی راننده با تنظیم شش حالته دستی، صندلی با روکش چرم، آینه تاشو برقی با گرم‌کن، دکمه کنترلی روی فرمان و آنتن کوسه‌ای بهره می‌برد.

قیمت چانگان CS35 پلاس

از امکانات ایمنی چانگان CS35 تیپ 2 و تیپ 3 می‌توان به دو کیسه هوا، کمکی حرکت در سربالایی، کنترل سرعت در سرازیری، ترمز اتوهلد، ترمز کمکی هیدرولیکی، توزیع نیروی ترمز، ترمز ضد قفل، کنترل کشش، کروز کنترل، ترمز پارک برقی و فرمان برقی اشاره کرد.

قیمت چانگان CS35 پلاس

گفتنی است تیپ دو و تیپ سه این شاسی بلند فقط در بخش سطح امکانات با یکدیگر تفاوت دارند. در واقع تیپ سه به کیسه هوای کنای و پرده‌ای، سیستم تهویه اتوماتیک، سقف پانوراما بازشونده و دوربین کناری سمت راست مجهز شده که تیپ دو فاقد آنها است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*