اوپل

بازگشت اوپل به ایران با آسیا خودرو + لیست خودروهای وارداتی

محصولات برند اوپل توسط آسیا خودرو به‌زودی روانه بازار ایران خواهند شد. در ادامه با لیست خودروهای وارداتی Opel برای بازار ایران آشنا خواهیم شد.

خبرها حاکی از آن است که شرکت آسیا خودرو که سال‌ها به‌عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو فعالیت می‌کرد، طرح واردات محصولات اوپل را در دستور کار خود قرار داده و قصد دارد 5 محصول این خودروساز اروپایی شامل کراس لند، کورسا هاچ بک، آسترا، موکا و گرندلند ایکس را به بازار ایران عرضه کند.

واردات محصولات اوپل به ایران

اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهند هر 5 خودرو اوپل شامل کراس لند (تولید اسپانیا)، کورسا هاچ بک (تولید آلمان)، آسترا (تولید لهستان)، موکا (تولید فرانسه) و گرندلند ایکسبا (تولید آلمان) با یک موتور 1.2 لیتری و گیربکس اتوماتیک روانه بازار ایران خواهند شد.

گفتنی است جنرال موتورز، شرکت اوپل را که یک شرکت خودروسازی آلمانی بود از سال 1929 تا سال 2017 میلادی در اختیار داشت و در سال 2017 گروه PSA آن را با قیمت 2.2 میلیارد یورو خریداری کرد. بنابراین اکنون گروه استلانتیس مالکیت این شرکت خودروسازی را بر عهده دارد. در ادامه می‌توانید تصاویر خودروهای وارداتی این برند برای عرضه در بازار ایران را مشاهده کنید:

تصاویر خودروهای Opel برای ایران

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*