Incipio اولین قاب محافظ گلکسی S7 و S7 Edge را معرفی کرد

Incipio که در طی سال‌های اخیر همواره کیس‌های جالب و جذابی برای تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها طراحی کرده است، اعلام کرد که برای گلکسی S7 و S7 Edge نیز که ۲۱ فوریه در بارسلونا معرفی شدند، قاب محافظ عرضه خواهد کرد. هر دوی این تلفن‌های هوشمند را می‌توان در بعضی کشورها از امروز سفارش داد و پیش خرید کرد و برخی کشورها مانند آمریکا پیش‌ خرید آنها از فردا شروع می‌شود. بعلاوه این که از ۱۱ مارچ آماده عرضه به مشتر خواهند بود. به همین ترتیب Incipio نیز کیسهای این گوشی‌ها را تا ۱۱ مارچ آماده و به بازار عرضه خواهد کرد. بدین ترتیب می‌توانید هر دو را در یک روز دریافت کنید.

سه سری از این کیس‌ها موجود خواهند بود. سری DESIGN که طرح‌های خاص، جالب و متفاوت رویشان به چشم می‌خورد. طرح‌هایی که شخصیت، سلیقه و محافظت را به هم پیوند می‌دهد. سری دیزاین کیس‌هایی دارد که شفاف و یا مات هستند و به تلفن‌های گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج جلوه‌ای ویژه می‌دهند.

سری بعدی PERFORMANCE نام دارد. این یکی ویژگی هوشمندی را به حفاظت اضافه می‌کند. سری PERFORMANCE پنج سطح از محافظت در کیس‌ها ارائه می‌دهد و کاربر می‌تواند سطح مورد نظر خود را انتخاب کند. البته اگر شما از آن دسته آدمهایی هستید که گوشی موبایلتان را دائم می‌اندازید به آن دسته از قاب های محافظی احتیاج دارید که بالاترین سطح از محافظت را دارا هستند. این کیس‌ها دارای سطحی از مقاومت هستند که حتی برای کاربردهای ارتشی نیز کارایی دارد.

و در نهایت سری CORE است. این همان سری از کیس‌هایی که در طی این سال‌ها شرکت Incipio را معروف کرده و شامل دسته‌های DualPro, DualPro Shine, Octane, Feather و Stowaway است. این کیس‌ها طرفدارن بیشتری داشته اند.

Incipio چنین می‌گوید که این سری از کیسها بخشی از پروژه Designed for Samsung Mobile Program هستند و کیسها روی این گوشی‌ها تست شده اند و برای هر دو گوشی گلکسی S7 و S7 Edge عالی هستند. قیمتی هنور برای آنها اعلام نشده است اما احتمالا ظرف چند هفته آتی مشخص می‌شوند.

منبع: androidheadlines

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*