معرفی محمدرضا گلزار به‌عنوان سفیر برند اکستریم مدیران خودرو

محمدرضا گلزار با خرید اکستریم VX رسماً سفیر این برند شد + ویدیو

مدیران خودرو طی رویدادی ضمن رونمایی از اکستریم وی ایکس، بازیگر معروف کشور محمدرضا گلزار را به‌عنوان سفیر رسمی برند Xtrim معرفی کرد.

خودرو شاسی بلند اکستریم وی ایکس (Xtrim VX) یکی از محصولات جدید مدیران خودرو است که این خودروساز بخش خصوصی پس از تجربه موفق تیگو 8 پرو به ایران می‌آورد. این خودرو در واقع نسخه ریبرند شده اکسید وی ایکس (Exeed VX) از چری است که مدیران خودرو تحت برند اکستریم در بازار کشور عرضه می‌کند. بر اساس جدیدترین اخبار خودرو، این شرکت در رویدادی ویژه ضمن نمایش اکستریم وی ایکس، بازیگر شناخته شده کشور محمدرضا گلزار را رسماً به‌عنوان سفیر این برند معرفی کرد.

معرفی محمدرضا گلزار به‌عنوان سفیر برند اکستریم مدیران خودرو

امروز علاوه بر رونمایی از کراس اوور VX برند Xtrim مدیران خودرو، بازیگر مشهور محمدرضا گلزار به‌عنوان سفیر رسمی این برند و «اولین اکستریمر» معرفی شد. در این رویداد همچنین شروین یگانه، راننده حرفه‌ای مسابقات اتومبیل‌رانی در کنار محمدرضا گلزار حضور داشت.

مدیران خودرو از این پس تحت برند جدید اکستریم، محصولات لوکس برند اکسید چری را مونتاژ یا حتی وارد خواهد کرد و پیش‌تر علاوه بر اکستریم XV، اکستریم TXL و اکستریم LX را تحت همین برند معرفی کرده است.

 

در واقع کراس اوور سایز متوسط اکستریم وی ایکس به‌همراه بقیه محصولات مذکور، پرچمداران لوکس جدید مدیران خودرو خواهند بود. در نتیجه، انتظار می‌رود که این شرکت هرچه بیشتر روی تبلیغات آن‌ها تمرکز کند تا بتواند نتیجه مطلوب خود را از عرضه این خودروها در بازار ایران بگیرد. همچنین بد نیست بدانید که این برند در سال جاری قرار است با دو محصول دیگر یعنی اکستریم LX و اکستریم TXL جان تازه‌ای به بازار خودرو ایران دهد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. بابا مدیران خودرو اشغاله مونتاژش افتضاحه خصوصا تو رنگ چرا قبول کردی ممدرضا!! هعی…