تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس

امکانات ویژه روبیکا برای تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی

نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از امکانات ویژه‌ای برای تبلیغات در روبیکا به‌عنوان بزرگترین و جامع‌ترین شبکه اجتماعی ایرانی برخوردار خواهند شد.

روبیکا به‌عنوان بزرگترین و جامع‌ترین شبکه اجتماعی ایرانی، امکانات ویژه‌ای برای تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته است. این پلتفرم داخلی با شروع برنامه‌ها و اقدامات پلتفرم‌های ایرانی به‌منظور فراهم کردن بستر تبلیغات و اطلاع‌رسانی برای نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، امکانات ویژه‌ای را در اختیار کاندیداها قرار می‌دهد. طبق اطلاعیه‌ای که روابط عمومی روبیکا منتشر کرده، امکانات متنوعی مانند معرفی نمایندگان، امکان ارتباط برخط تصویری، بخش اخبار، اختصاص کد دستوری، اتاق گفت‌وگوی صوتی، ارسال پیامک و تیک آبی برای کانال در اپلیکیشن روبیکا در اختیار نامزدهای انتخابات مجلس قرار می‌گیرند. با استفاده از این امکانات، نامزدها می‌توانند به‌آسانی امور تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی خود را انجام بدهند.

تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس در روبیکا

بر این اساس، نامزدهای انتخابات مجلس قادر خواهند بود یک کانال رسمی در پلتفرم روبیکا برای خود ایجاد کنند و خود را به مردم حوزه انتخابیه معرفی نمایند. همچنین افراد می‌توانند به‌منظور آشنایی با برنامه‌ها و پیام‌های نامزد انتخاباتی مورد نظر خود، به بخش کانال رسمی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی به تفکیک حوزه‌های انتخاباتی استان‌های کشور مراجعه کرده و در کانال نامزد مورد نظر خود عضو شوند.

امکان ارتباط برخط تصویری یکی دیگر از قابلیت‌های ویژه‌ای است که نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی می‌توانند در پلتفرم روبیکا از آن استفاده کنند. در این شبکه اجتماعی ایرانی، بخشی با عنوان اخبار مجلس نیز طراحی و تدارک دیده شده تا علاقه‌مندان بتوانند در جریان آخرین اخبار مرتبط با انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار بگیرند. روبیکا همچنین اعلام کرده که یک تیک آبی به تمامی نامزدهایی که کانال خود را در این پلتفرم ایجاد کنند، اختصاص می‌دهد.

اختصاص اعتبار رایگان برای تمامی حدود 114 هزار نامزد انتخابات مجلس از دیگر امکانات ویژه روبیکا است و نامزدهای انتخاباتی قادر خواهند بود با این اعتبار، کانال خود را در پیام رسان پین کرده و پیامک‌هایی را برای افراد حوزه انتخابیه ارسال نمایند. یک کد دستوری USSD نیز به کاندیداها اختصاص پیدا می‌کند و لینک کانال آنها نیز در پیام رسان روبیکا برای مردم حوزه انتخابیه ارسال خواهد شد. از دیگر امکانات ویژه و گسترده روبیکا به این منظور می‌توان به اتاق گفت‌وگوی صوتی اشاره کرد که نامزدهای انتخابات مجلس می‌توانند از آن استفاده کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*