بسته های رومینگ همراه اول

اعلام بسته های رومینگ همراه اول ویژه نوروز 1403

بسته های رومینگ همراه اول ویژه نوروز 1403 اعلام شد. همراه اول بسته های اینترنت بین‌الملل و مکالمه رومینگ را ویژه سفرهای نوروزی کاربران خود ارائه می‌کند.

خانواده‌های ایرانی در روزهای پایانی سال طبق بودجه خود برای سفرهای نوروزی برنامه‌ریزی می‌کنند. در همین راستا اپراتور همراه اول همانند سال گذشته کمپین نوروزی 1403 را در نظر گرفته است تا بهترین تجربه ارتباطی را در قالب قراردادهای تجاری با اپراتورهای مختلف دنیا در حوزه سرویس رومینگ بین‌الملل برای کاربران خود فراهم سازد.

بسته های رومینگ همراه اول ویژه نوروز 1403

خرید بسته های اینترنت بین المللی و مکالمه رومینگ همراه اول باعث خواهد شد تا هم در هزینه‌های سفر صرفه‌جویی شود و هم از طریق شبکه‌های اجتماعی به‌شکل نامحدود بتوان با نزدیکان خود ارتباط برقرار کرد. دسترسی به تمام وب‌سایت‌های بانکی و دولتی ایرانی و عدم نیاز به هزینه ارزی برای خرید سیم کارت و بسته‌های اپراتورهای خارجی به‌عنوان سایر مزایای استفاده از بسته‌های رومینگ محسوب می‌شوند. گردشگران ایرانی با استفاده از سرویس دیتای رومینگ به‌شکل رایگان به پرتابل، فروشگاه و اپلیکیشن همراه اول نیز دسترسی پیدا خواهند کرد.

همچنین امکان خرید بسته های رومینگ برای خود یا مسافران از سوی تمام مشترکان حقیقی و حقوقی با سیم کارت های دائمی یا اعتباری فراهم شده است. علاوه بر این، همراه اول امکان خرید بسته های رومینگ برای دیگران با ارائه فاکتور رسمی از فروشگاه یا اپلیکیشن همراه من را نیز برای سهولت بیشتر، ویژه مشتریان سازمانی خود در نظر گرفته است.

اپراتور همراه اول، کمپین نوروزی 1403 را برای مقصدهای پرتردد کاربران ایرانی و تامین نیاز طیف‌های مختلف مشترکان در نظر گرفته است و در همین راستا کاربران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری «ستاره 10 ستاره 40 مربع» بسته‌های ویژه کشورهای منطقه نوروز شامل عراق، ترکیه، امارات و دور دنیا (در بیش از 100 اپراتور خارجی) را خریداری کنند.

بسته های رومینگ همراه اول ویژه نوروز 1403 در دو نوع اینترنت بین‌المللی نامحدود و مکالمه دور دنیا در نظر گرفته شده است که در ادامه جزئیات این بسته‌ها را مشاهده می‌کنید.

بسته ویژه رومینگ با عراق

کاربران که قصد سفر به کشور عراق را دارند، با قیمت 500 هزار تومان می‌توانند بسته «اینترنت نامحدود 7 روزه» را خریداری کنند.

بسته ویژه رومینگ با ترکیه

کاربرانی که به‌مناسبت سال نو به ترکیه سفر می‌کنند، می‌توانند با قیمت 500 هزار تومان بسته «اینترنت نامحدود 10 روزه» را خریداری کنند که «20 دقیقه مکالمه و 20 پیامک» هدیه را نیز شامل می‌شود.

بسته ویژه رومینگ با امارات

مسافران کشور امارات متحده عربی نیز با 500 هزار تومان می‌توانند بسته «اینترنت نامحدود 7 روزه» را خریداری کنند که این بسته نیز شامل «30 دقیقه مکالمه و 30 پیامک» هدیه می‌شود.

بسته های ویژه رومینگ دور دنیا

آن دسته از مشترکانی که قصد سفر به چندین کشور منطقه یا کشورهای اروپایی و آسیایی را دارند، بدون خرید سیم کارت خارجی می‌توانند از بسته‌های مقرون‌به‌صرفه اینترنت یا مکالمه رومینگ بین المللی استفاده کنند.

همراه اول برای این دسته از مشترکان خود دو بسته «اینترنت نامحدود 7 روزه» یا «25 دقیقه مکالمه 14 روزه» را در نظر گرفته است. بسته اینترنت نامحدود 7 روزه دور دنیا با قیمت 1 میلیون تومان و بسته 25 دقیقه مکالمه 14 روزه دور دنیا با قیمت 480 هزار تومان (به‌همراه 25 پیامک هدیه) عرضه می‌شود.

مشترکان اپراتور همراه اول با مراجعه به آدرس اینترنتی https://mci.ir/roaming می‌توانند لیست کشورهای طرف قرارداد با بسته‌های اینترنت و مکالمه رومینگ دور دنیا را مشاهده کنند.

گفتنی است سیاست مصرف منصفانه شامل بسته‌های نامحدود دیتا خواهد بود؛ یعنی سقف سرعت پس از مقدار تعیین شده به 128 کیلوبیت در ثانیه خواهد رسید و تا پایان مدت زمان اعتبار نیز ارتباط مشترک با شبکه دیتا (اینترنت بین‌المللی) برقرار خواهد بود.

متقاضیان پیش از ورود به کشور مقصد باید مطمئن شوند که سرویس رومینگ آنها فعال است که برای این‌کار می‌توانند از شماره‌گیری کد دستوری ستاره 10 ستاره 291 مربع یا مراجعه به منوی رومینگ در اپلیکیشن همراه من استفاده کنند.

مشترکان از امروز تا پایان موعد سفرهای نوروزی (نیمه فروردین 1403) می‌توانند بسته‌های مرتبط با این کمپین را فعال‌سازی کنند. امکان خریداری و فعال‌سازی این بسته‌ها از طریق کدهای دستوری اعلام شده در این مطلب، فروشگاه آنلاین همراه اول و اپلیکیشن همراه من نیز فراهم شده است.

بیشتر بخوانید:
آموزش فعال یا غیرفعال‌سازی آهنگ پیشواز همراه اول، ایرانسل و رایتل + پیشواز عبادت

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*