قیمت های عجیب و غریب فروش حواله خودروهای وارداتی

قیمت های عجیب و غریب فروش حواله خودروهای وارداتی؛ حواله بنز 8 میلیارد!

با واگذاری حواله خودرو به جانبازان کشورمان، موضوع قیمت های عجیب و غریب فروش حواله خودروهای وارداتی مطرح شده است. ماجرا چیست؟

بازار واردات خودرو داغ شده و سوداگران و سودجویان از هر طریقی سعی می‌کنند سودهای کلانی کسب کنند. پای خودروهای وارداتی این‌بار به زندگی جانبازان باز شده و دردسرهایی برای آنها ایجاد کرده است. مدتی پیش در اخبار خودرو وبسایت گجت نیوز در خصوص بازار داغ خرید و فروش حواله خودروهای وارداتی جانبازان در گجت نیوز صحبت کردیم و حالا حرف از قیمت‌های نجومی و عجیب و غریب به میان آمده است.

فروش حواله خودروهای وارداتی با قیمت‌های باورنکردنی

قیمت های عجیب و غریب فروش حواله خودروهای وارداتی

خرید و فروش حواله همواره در بازار خودروی کشورمان وجود داشته و یکی از مهم‌ترین دلایل آن، قرعه کشی شرکت‌هایی نظیر ایران خودرو و سایپا بوده است. از زمانی که پای خودروهای خارجی به بازار ایران باز شده، بحث حواله‌های عجیب و غریب به میان آمده و حالا در اتفاقی غیرقابل باور، قیمت حواله‌های خودروهای بنز جانبازان تا قیمت 8 میلیارد تومان رسیده است.

کار به جایی رسیده که حتی سایپا حواله خودروهای وارداتی جانبازان را می‌خرد! گفته شده قیمت بنزی که هم‌اکنون حواله آن به جانبازان تخصیص داده شده در بازار آزاد حدود 15 میلیارد تومان است و منطقی خواهد بود حواله‌ها با چنین اعداد و ارقام شگفت‌انگیزی به فروش برسند. این در حالی است که هنوز قیمت نهایی بنزهای وارداتی اعلام نشده و به‌نظر می‌رسد ارگان‌های مربوطه باید نظارت بیشتری روی بازار خودرو داشته باشند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*