معرفی هدفون جدید Pioneer با مارک SE NC21M

 


پیدا کردن یک هدفون زیبا که قابل حمل، بادوام و مسافرتی باشد، یکی از لذات خوشایند گیک های موسیقی است که همیشه به دنبال آن هستند. در این میان اگر چنین همسفری محصول شرکت خوشنامی چون Pioneer باشد، دیگر شکی در تصاحب آن باقی نمی ماند.

SE-NC21M هدفون ۱۲۰ دلاری پایونیر با قابیلت حذف صدای مزاحم یا active noise-canceling است که با سیستم الکترونیکی پایونیر تا ۹۰ درصد صداهای مزاحم محیطی را حذف می کند‫.‬ شما با قیمتی مناسب تر از بسیاری مارک های موجود در بازار، حتی در فرودگاه یا ایستگاه قطار هم کیفیت صدای عالی و خوش آیندی را خواهید شنید‫.‬ این هدفون به راحتی جمع شده و به همراه آن یک جعبه مسافرتی جمع و جور هم به شما هدیه می شود‫.‬
اگر هم کیفیت موسیقی برای تان خیلی اهمیت دارد و کمی بیشتر می خواهید هزینه کنید، SE‪-‬MJ591 با قیمت ۳۰۰ دلار انتخاب کاملا به جا و مناسبی می تواند باشد. این هدفون تماما از آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده است. با این بدنه، کیفیت و استحکام آن به یک اندازه شما را شگفت زده خواهد کرد. درایورهای ۴۰ میلیمتری آن به گونه ای طراحی شده اند که فرکانس های بالا را هم با کیفیت عالی به گوش شما برسانند و شما چیزی از کیفیت موسیقی تان را از دست نمی دهید.
حالا دیگر با وجود این دو محصول زیبا و خوش صدای پایونیر، لازم نیست برای شنیدن صدای عالی موسیقی در مسافرت، حتما کیف اضافه ای برای هدفون تان به همراه داشته باشید. شما چه نوع هدفونی برای مسافرت ترجیح می دهید؟

عکسی از دیگر مدل این هدفون

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*