فروش کارت سوخت

بازار سیاه فروش کارت سوخت تا 20 میلیون تومان

با اعلام خبر لزوم استفاده از کارت سوخت شخصی و حذف کارت جایگاه‌ها، بازار سیاه فروش کارت سوخت با قیمت‌های گراف به‌راه افتاده است.

مدتی پیش با انتشار خبر عدم تخصیص سهمیه بنزین نوروزی از سوی دولت،. شاهد ایجاد بازار سیاه فروش کارت سوخت با قیمت های نجومی در سال جدید بودیم. پس از اتمام سفرهای نوروزی رئیس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام جمع‌آوری کارت سوخت جایگاه‌ها در چند روز آتی، لزوم استفاده از کارت‌های سوخت شخصی را به مردم یادآور شد. با عنایت به آخرین اخبار داخلی، پس از اعلام این خبر باز هم شاهد خرید و فروش کارت‌های سوخت با قیمت‌های گزاف در پلتفرم‌های مختلف بوده‌ایم.

کرایه و فروش کارت سوخت با قیمت نجومی

همان‌طور که اشاره کردیم، بسیاری از افراد اقدام به عرضه کارت سوخت خود در فضای مجازی و پلتفرم‌های متفاوت نموده‌اند. قیمت فروش این کارت‌ها عموما از حدود ۳ میلیون تومان آغاز می‌شود و به حدود ۲۰ میلیون تومان نیز می‌رسد.

فروش کارت سوخت

به‌عنوان مثال مشاهده می‌کنید که فردی کارت سوخت خود را با مشخصات و سهمیه ذکر شده به مبلغ ۱۵ میلیون تومان آگهی کرده است. البته این نکته را نیز متذکر می‌شویم که مقصود از فروش کارت سوخت، کرایه آن برای مدت زمان مشخص از بازه‌های ۳ ماهه تا یک سال است و پس از اتمام مدت‌زمان مشخص شده، کارت مورد نظر باید به مالک بازگردانده شود.

همچنین بخوانید:
برای سوخت‌گیری صحیح با کارت سوخت به این روش عمل کنید شرایط و مدارک لازم جهت تعویض پلاک و نقل و انتقال وسایل نقلیه در سال ۱۴۰۳

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*