ام وی ام ایکس 22 پرو

ام وی ام ایکس 22 پرو چگونه به آمار فروش 1 میلیون دستگاه دست پیدا کرد؟

ام وی ام ایکس 22 پرو در بازارهای جهانی توانست به آمار فروش 1 میلیون دستگاه برسد که از محبوبیت بالای آن حکایت دارد. در ادامه با دلایل محبوبیت این خودرو آشنا می‌شویم.

انتخاب X22 پرو توسط بیش از یک میلیون خریدار در بازار جهانی، بهترین گواه بر پیشرفت و ترقی کیفیت خودروهای تولیدی برند MVM است. از زمان راه‌اندازی خط تولید خودرو X22 پرو تا کنون، بیش از یک میلیون نسخه از آن در بازار جهانی به فروش رفته و این مدل توانسته تا اعتماد کاربران در سراسر جهان را جلب کند.

فروش میلیونی ام وی ام ایکس 22 پرو در سراسر جهان

اعتماد بیش از یک میلیون خریدار در بازارهای رقابتی سراسر جهان به X22 پرو مدیون سیستم مدیریت کیفیت استاندارد و فرآیندهای توسعه تطبیقی بین‌المللی ام وی ام است.

با وجود همین شاخصه‌ها X22 پرو توانسته حضور موفقی در چندین منطقه در سراسر جهان، مانند آمریکای جنوبی، آمریکای شمالی، آسیا، آفریقا، و کشورهایی از جمله ایران، شیلی، پرو، مکزیک، فیلیپین، عربستان سعودی و قزاقستان داشته باشد.

بهترین خودروهای سال از نگاه رسانه‌‌ها

این خودرو در سال 2021 توسط سایت مشهور J.D. Power که به بررسی و تحقیق در بازار خودرو می‌پردازد، به‌عنوان بهترین SUV کوچک سال معرفی شد.

این دستاورد‌ها نه‌تنها نشان‌دهنده کیفیت X22 پرو است بلکه تعهد MVM به افزایش کیفیت و توسعه نوآورانه متوالی محصولات را نشان می‌دهد.

پیش از تولید هر محصول در ام وی ام، تحقیقات گسترده‌ای در خصوص شرایط آب و هوایی، موقعیت جغرافیایی،  رفتار کاربران و نیاز بازار هدف انجام می‌شود و تلاش بر آن است تا محصول تولیدی بتواند در هر منطقه بالاترین کارایی و بهره‌وری را داشته باشد.ن است تا محصول تولیدی، بتواند در هر منطقه بالاترین کارایی و بهره‌وری را داشته باشد.

مورد اعتماد در کشورهای مختلف

این رویه موجب شده تا X22 پرو سازگاری و پایداری فوق‌العاده‌ای در مواجهه با محیط‌هایی با دمای بالا در خاورمیانه و عربستان سعودی و یا در شرایط جاده‌ای چالش‌برانگیز در برزیل و مکزیک داشته باشد و در این بازارها به‌عنوان یک خودرو با دوام و قدرت بالا در عین حال قیمت اقتصادی شناخته شود.

خودرو محبوب X22 پرو در کنار دوام و سازگاری بالا، از ایمنی قابل توجهی نیز بهره می‌برد و از نظر ESP، ECU، کیسه هوا و سایر قطعات ایمنی کامل و با ضوابط بالا و استانداردهای بین‌المللی همکاری مستمری با تامین کنندگان پیشرو و برتر در جهان دارد.

ام وی ام X22 پرو تجربه فروش یک میلیون نسخه نشان داده که مورد اعتماد مردم کشورهای مختلف است و می‌تواند در شرایط آب و هوایی مختلف پایداری بالایی داشته باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. والله مدیران خودرو خیلی با عرضه تر از سایپا و ایران خودروست یک سری اعلام فروش می‌کنه. بعد ش هم اقدام می‌کنه اونم با شرایط عالی و اقساطی سایپا چرت و پرتی امروز اعلام فروش می‌کنه فردا پشیمان میشه لغو می‌کنه ایران خودرو هم معلوم نیس چه فیلمی بازی می‌کنه یا قصد فروش ندارد یا هم یه عده ی خاص از ما بهتران استفاده میکنند