معاوضه همستر با شاسی بلند خارجی

معاوضه همستر با شاسی بلند خارجی؛ پدیده ای نو ظهور در ایران

در شرایطی شاهد انتشار آگهی‌های معاوضه همستر کامبت با خودرو شاسی بلند خارجی در پلتفرم‌های آنلاین هستیم که هنوز سرنوشت این بازی مشخص نیست.

اگر اخبار ارز دیجیتال را از گجت نیوز پیگیری کرده باشید، می‌دانید که پیش از این از انتشار آگهی‌های خرید و فروش همستر کامبت در دیوار و دیگر پلتفرم‌ها خبر داده بودیم.

حالا اما به‌نظر می‌رسد که معاملات این‌چنینی جدی‌تر شده؛ چرا که شاهد انتشار آگهی‌های بیشتری با موضوع معاوضه همستر کامبت با خانه و خودروهای شاسی بلند خارجی هستیم.

آگهی‌های عجیب معاوضه همستر با شاسی بلند خارجی

در حال حاضر و در برخی از پلتفرم‌های درج آگهی آنلاین، موارد عجیبی در ارتباط با بازی همستر کامبت به چشم می‌خورد. مثلا در یک مورد، فردی اکانت بازی همستر کامبت خود را با قیمت 4 میلیارد و 900 میلیون تومان به فروش گذاشته و اعلام کرده که حاضر به معاوضه با آپارتمان در مناطق 1 تا 5 تهران یا با خودرو شاسی‌بلند خارجی نیز هست.

آگهی معاوضه همستر با خودرو و خانه

جالب است که شمار آگهی‌های مشابه با این مورد در حال حاضر رو به افزایش است. این موضوع بیش از هر چیز حاکی از این است که تب بازی همستر کامبت در ایران همچنان داغ است و بسیاری رویای پولدار شدن با این بازی را در سر می‌پرورانند.

از دست ندهید:
همستر کامبت همچنان در مسیر رشد با ثبت رکوردی جدید بازی تلگرامی بلوم (Blum) چیست + آموزش بازی و لینک عضویت بازی تلگرامی تایم فارم (Time Farm) چیست + آموزش بازی و لینک عضویت بازی تلگرامی یس کوین (Yescoin) چیست + آموزش بازی و لینک عضویت

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. جوجه رو آخر پاییز میشمارند.