آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale )

کلش رویال ( Clash Royale ) نیز بروز شد. همانطور که می‌دانید ساعاتی پیش، بروزرسانی بازی کلش رویال عرضه شد و برای دقایقی سرورهای بازی بسته شدند تا بروزرسانی اعمال گردد. ما نیز قصد داریم تا نگاهی به تغییرات بیندازیم.

کلش رویال نیز توانست بروزرسانی داشته باشد که به گفته‌ی سازنده‌ی بازی، هدف از این آپدیت به تعادل رساندن گیم پلی است. تقریبا تا قبل این آپدیت، بعضی از کارت‌ها چندان قابل استفاده نبودند و همین امر باعث شده بود تا تعداد خاصی از کارت‌ها برای مبارزه انتخاب شود و اکثر کارت‌هایی که گیمرها برای مبارزه انتخاب می‌کردند بسیار شبیه به یک دیگر بود.

 • محدوده‌ی X-Bow از ۱۳ به ۱۲ کاهش یافت

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 1ایکس بو یکی از قدرتمندترین ساختمان‌های دفاعی‌ست که به راحتی می‌تواند برج‌های دفاعی را نیز هدف قرار داده و اگر مهارش نکنید، چیزی ار برج‌ شما باقی نخواهد گذاشت. برای همین سعی شده تا محدوده‌ای را که ایکس بو پوشش می‌دهد کاهش داده شود تا نتوانید آن را پشت یک برج تسلا قرار داده یا در میان صفحه‌ قرار دهید تا براحتی برج‌ها را هدف قرار دهد.

 • سرعت ضربه زدن تسلا از ۰.۷ به ۰.۸ کاهش یافت، میزان عمر آن نیز از ۶۰ ثانیه به ۴۰ ثانیه رسید.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 6اصولا باید یک کارت نقطه‌ی ضعفی نیز داشته باشد که گویا تسلا نداشت. کاهش سرعت ضربه زدن این ساختمان دفاعی باعث می‌شود تا شانس بیشتری برای تخریب آن داشته باشید.

 • عمر توپ (Cannon) از ۴۰ به ۳۰ ثانیه کاهش یافت.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 7در صورتی که به درستی از توپ استفاده کنید، یک ساختمان دفاعی ارزان قیمت و در عین حال مخرب است. البته کاهش عمر آن به ۳۰ ثانیه باعث خواهد شد تا به فکر ساختمان دفاعی بهتری باشید.

 • میزان صدمه زدن پرینسس ۱۰ درصد کاهش یافت.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 12یکی از کارت‌هایی که خیلی از گیمرها از آن استفاده می‌کنند پرینسس است، البته علت آن نیز قدرت بالای آن و سرعتی است که دارد. همین امر باعث شده تا ۱۰ درصد از صدمه زدن پرینسس کسر شود تا بتوان در برابر کسی که از پرینسس استفاده می‌کند شانس پیروزی داشت.

 • میزان صدمه زدن آیس ویزارد ۵ درصد افزایش یافت.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 14آیس ویزارد تقریبا از کارت‌هایی بود که کسی سمت آن نمی‌رفت. فکر می‌کنم افزایش ۵ درصدی قدرت آن برای جلب گیمرها به سمت این کارت، حرکت مثبتی باشد.

 • سرعت پرینس (در حالت شارژ) ۱۳ درصد کاهش یافت.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 3پرینس را می‌توان در هر دسته‌ای مشاهده کرد. فوق العاده سریع و قدرتمند بوده و تنها کافی‌ست تا در موقعیت درست قرار دهید تا یک برج را به تنهایی نابود کند. البته در بروزرسانی جدید سعی شده تا از سرعت پرینس در حالت شارژ ۱۳ درصد کاسته شود تا گیمرها فرصتی برای عکس العمل نشان دادن به این کارت را داشته باشند.

 • سرعت دارک پرینس (در حالت شارژ) ۱۳ درصد کاهش یافت.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 11در کنار کاسته شدن سرعت پرینس، سرعت دارک پرینس نیز کاهش یافته است. دارک پرینس نیز یکی از قدرتمندترین کارت‌های بازی‌ست که در صورت استفاده‌ی درست از آن می‌تواند به شدت مخرب باشد. البته با کاهش ۱۳ درصدی قدرت آن باعث خواهد شد تا استفاده از کارت‌های دیگر را نیز در نظر بگیرید.

 • میزان صدمه زدن والکری ۱۰ درصد افزایش یافت.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 5درصد استفاده از والکری به شدت پایین است برای همین سعی شده تا با افزایش قدرت این جنگجو، آمار استفاده از آن افزایش یابد.

 • میزان صدمه زدن رویال جاینت ۲۰ درصد افزایش یافت.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 10میزان استفاده و همچنین پیروزی رویال جاینت به شدت پایین است. این یعنی باید کمی به قدرت آن افزوده شود و افزایش ۲۰ درصدی قدرت آن می‌تواند معادلات را بر هم زند.

 • میزان صدمه زدن جاینت ۵ درصد افزایش یافت.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 2جاینت نیز تقریبا از بی‌مصرفی خارج شده و با افزایش ۵ درصدی قدرت آن، می‌تواند جایگاهی در دسته‌ی کارت‌های شما داشته باشد.

 • استفاده از Rage: سرعت ضربه زدن و حرکت کردن ۵ درصد افزایش یافته و مدت زمان آن ۲۰ درصد کاهش یافته است.

Rageآپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 15 تقریبا کارتی بود که بر روی کاغذ می‌توانست مفید به نظر برسد اما در واقعیت تقریبا بی‌فایده بود. افزایش ۴۰ درصدی سرعت ضربه و حرکت می‌تواند این کارت را تبدیل به یکی از موثرترین کارت‌ها در زمان حمله کند.

 • میزان صدمه زدن Poison افزایش ۵ درصدی داشته است.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 8هرچه کارت‌هایی مانند توپ آتش مفید واقع شدند، Poison یکی از به درد نخورها بود. با افزایش ۵ درصدی میزان صدمه‌ی آن، سوپرسل امید دارد تا درصد استفاده شدن از این کارت افزایش یابد.

 • آینه: کارت‌های لجندری را با یک سطح پایین‌تر می‌سازد.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 9با این بروزرسانی، یک کارت آینه‌ی لول پنج می‌تواند یک کارت افسانه‌ای لول ۲ بسازد. میرور یکی از پرکاربردترین کاردهای بازی‌ست که البته با ساخت کارت‌های دیگر باعث می‌شود تا سریعا ارتش خود را مجهز کرده و دشمن خود را از پای درآورید.

 • هزینه‌ی احضار سه تفنگدار از ۱۰ اکسیر به ۹ اکسیر کاهش یافت.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 13سه تفنگدار را می‌توان تقریبا قدرتمندترین کارت دورزن در بازی دانست اما استفاده از این کارت بخاطر بالا بودن هزینه‌ای که برای احضار آن باید پرداخت کرد به شدت پایین است. همین امر باعث شده تا سوپرسل هزینه‌ی احضار سه تفنگدار را از ۱۰ اکسیر به ۹ اکسیر کاهش دهد.

 • میزان صدمه زدن بالن ۵ درصد افزایش یافت.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 16استفاده از بالن نیز کم است زیرا قدرت اندکی دارند. ۵ درصد افزایش قدرت بالن می‌تواند به تخریب بیشتر ساختمان‌های دفاعی کمک کند.

 • میزان صدمه زدن ویچ ۵ درصد افزایش یافت.

آپدیت متعادل سازی کلش رویال عرضه شد ( Clash Royale ) 4ویچ نیز از آن دسته کارت‌هایی است که استفاده‌ی کمی دارد. سوپرسل هم برای تعادل سازی، قدرت ویچ را ۵ درصد افزایش داده است.

در نظر داشته باشید که این بروزرسانی در سرورهای بازی صورت گرفته و شما نیاز به دانلود فایلی ندارید. البته گفته شده که قرار است به زودی بروزرسانی جدیدی عرضه شود که ۳ کارت جدید و یک سیستم تشویقی به بازی اضافه خواهد کرد تا با هر بار پیروزی در یک نبرد، مقداری طلا هدیه بگیرید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۴ دیدگاه

 1. سلام خدمت تمام دوستان
  تو بازی رویال کلن زدیم بیاید با هم بریم بالا :Wink:
  اسم کلن:IRAN.ROYALE
  تگ کلن
  #۲RJG9L2
  خوش حال میشم اگه بیاید :Pleasure:

 2. من هنوز منتظرم برای کلن :Cry: