ویدیو تسلا مدل ۳

ویدیو معرفی تسلا مدل ۳ ؛ نگین الکتریکی جاده‌ها (با دوبله فارسی گجت نیوز)

تسلا مدل ۳ نام تازه‌ترین خودرو الکتریکی و قابل شارژ شرکت Tesla Motors است که به‌تازگی معرفی شده است. این خودور با امکانات فراوانی که دارد و قیمت مناسب ۳۵.۰۰۰ دلار می‌تواند جایگزین مناسبی برای خودروهای بنزینی باشد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

تسلا مدل ۳ نام تازه‌ترین خودرو الکتریکی ساخت شرکت Tesla Motors است که چندروزی از معرفی آن می‌گذرد. این خودرو با قیمت ۳۵.۰۰۰ دلاری خودش می‌توان یک انتخابی عالی برای جایگزین شدن با خودروهایی با سوخت فسیلی باشد.

سال‌به‌سال حضور خودروهای الکتریکی در خیابان‌ها جدی‌تر از گذشته می‌شود. حال تسلا با عمر باتری قدرتمند خودش دیگر اماواگری برای استفاده طولانی‌مدت با هر بار شارژ نگذاشته است. به ادعای سازندگان تسلا مدل ۳ شما قادر خواهید بود تا با هر بار شارژ، مسافتی حدود ۲۱۵ مایل را طی کنید. بنابراین می‌توان پرچم‌دار خودروهای الکتریکی تسلا را قدرتمندترین ماشین از نظر نگهداری شارژ دانست.

گالری تصاویر تسلا مدل ۳

از نظر سرعت نیز این محصول حرف‌های زیادی برای زدن دارد. این خودرو قادر است تا سرعت بین ۰ تا ۶۰ مایل را در زمانی حدود ۶ ثانیه طی کند. این بدان معناست که تسلا ۳ به‌مراتب شتابی بالاتر از سری ۳ خودروهای BMW و کلاس C خودروهای Mercedes Benz دارد.

با توجه به آنکه تسلا ۳ تا اواخر سال ۲۰۱۷ به‌دست مشتریانش نمی‌رسد، اما چنین موضوعی نتوانسته جلودار شور و اشتیاق مشتریانش باشد. بر اساس آخرین آمار اعلام شده پس از گذشت ۲۴ ساعت از آغاز پیش‌فروش این محصول، ۱۱۵.۰۰۰ خودرو تسلا ۳ به فروش رفته است که می‌تواند نشان از محبوبیت بالای آن داشته باشد.

دیگر بیش از این منتظرتان نمی‌گذاریم و شما را به تماشای ویدیو معرفی خودرو تسلا مدل ۳ با دوبله فارسی گجت نیوز دعوت می‌کنیم.


دوبله و تدوین: معین کریمی

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*