بنتلی کانتیننتال جی‌تی 2017

بنتلی کانتیننتال جی‌تی ۲۰۱۷ : سریع‌ترین بنتلی تا کنون

بنتلی کانتیننتال جی‌تی ۲۰۱۷ معرفی شد؛ Continental GT 2017 با ثبت حداکثر سرعت ۲۰۶ مایل بر ساعت ( ۳۳۱ کیلومتر بر ساعت ) یک خودرو لوکس پرقدرت و البته سریع‌ترین خودرو تاریخ این شرکت را رقم زد. برای جزئیات بیش‌تر با گجت نیوز همراه شوید. کانتیننتال جی‌تی جدید از مزایای یک پیشرانه‌ی ۶.۰ لیتری توئین توربو شارژ ۱۲ سلیندر W شکل بهره‌مند است که ۷ اسب‌بخار نسبت به گذشته قوی‌تر شده  و در یک جهش پر رنگ، ۱۵ پوند فوت گشتاور بیش‌تری تولید می‌شود. این نیروگاه عظیم به اندازه‌‌ی کافی است تا توانی به اندازه ۶۳۳ اسب بخار و ۶۲۰ پوند فوت گشتاور تولید کند و این کوپه سنگین اما لوکس را تنها در عرض ۳.۹ ثانیه از حالت توفق کامل به صد کیلومتر بر ساعت برساند.

بنتلی کانتیننتال جی‌تی 2017به مناسبت به روز شدن کنتیننتال جی‌تی، نمونه‌ی سفارشی ساخت بلک ادیشن نیز به صورت کوپه GT و کانورتیبل GTX عرضه خواهد شد. مدل‌های مختلف بلک ادیشن مشخصات منحصر به خود را دارا هستند و اسم آن‌ها در یک پلاک به خصوص ثبت خواهد شد.

بنتلی کانتیننتال جی‌تی ۲۰۱۷ با چاشنی سرعت و هنر

بنتلی کانتیننتال جی‌تی ۲۰۱۷ بلک ادیشن، با رینگ‌های به خصوص ۲۱ اینچ به رنگ مشکی براق عرضه خواهد شد. رنگ این رینگ‌ها به طرز جذابی با آرایش سطوحی نظیر بخش جلویی، رکاب‌های جانبی و دیفویزر عقب در تضاد است.

bentley-continental-gt_100551296_m

دید سیاه در طراحی داخلی خود نمایی می‌کند. به دلیل اینکه کنتیننتال در استفاده از فیبرکربن بسیار دست و دلباز بوده. صندلی‌ها و کنسول وسط در بلک ادیشن با روکشی از چرم ویژه‌ی رمولینز عرضه می‌شود که در چهار طیف رنگ قابل انتخاب است. دوخت و دیزاین مشابهی در روکش درب  استفاده شده که در تلفیقی با دوخت الماس‌گونه‌ی چرم به کار رفته، دل هر ببینده‌ای را به دست می‌اورد.

بنتلی کانتیننتال جی‌تی 2017بنتلی در حال حاضر پذیرش سفارشات برای این مدل را آغار کرده و نخستین محموله از آن در همین تابستان تحویل داده خواهد شد. گفته می‌شود این آخرین نسخه‌ی بهبود یافته با شکل و شمایل فعالی کانتیننتال است و برای مدل سال ۲۰۱۸ این خودرو با ظاهر کاملا جدید عرضه خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*