عکاسی دلپذیر با دوربین جان سخت Olympus TG-1

 

 

TG-1 آخرین مدل از دوربین های سخت جان المپوس است که معمولا تحت نام Tough عرضه می شوند‫.‬ به نظر می رسد که ظاهر و سیمای تنومند این دوربین دیجیتال با خلاقیت و نوآوری های لازم در زمینه کیفیت عکس و بهبود تکنولوژی عکاسی آن همراه شده است‫.‬ مطمئنا دهانه روزنه F2‪.‬0 این دوربین با دوام، در کنار سنسور ۱۲ مگاپیکسلی CMOS آن می تواند هر انسان سخت گیری را راضی نگه دارد.

مخصوصا زمانی که پای مقایسه با دیگر دوربین های سخت و خشن به میان آید، می ببینیم که اغلب آنها از دهانه روزنه پایین تر F3‪.‬5 بهره می برند. این دوربین نسبت به دیگر همتایان خود عکس های شفاف تری در اختیارتان می گذارد و در نور کم عملکرد بهتری از خود نشان می دهد. نکته جالب دیگر، حلقه رابط لنزی است که المپوس برای این دوربین تهیه دیده و به شما اجازه استفاده از فیلترها متفاوت و لنزهایی همچون fisheye و تله را می دهد.
از نظر استحکام هم این دوربین با استانداردهای مناسبی ارائه شده است: تا عمق ۱۲ متری ضد آب است، تا ارتفاع ۲ متری ضربات ناشی از سقوط را تحمل کرده و تا منفی ده درجه سانتیگراد در مقابل یخ زدگی مقاومت می کند. البته به این لیست باید تحمل فشار تا ۱۰۰ کیلوگرم را هم افزود. این دوربین دارای 4X زوم اپتیکال بوده و از امکاناتی چون GPS بهره می برد. به لطف پردازشگر تصویر TruPic VI، با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه تصاویر ویدیویی Full HD ضبط می کند و در حالت عکاسی متوالی، با سرعت ۱۰ فریم بر ثانیه عکسبرداری می کند.
این سخت جان زیبا رو احتمالا از اواسط جولای (اواخر تیرماه) با قیمت ۴۰۰ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

در ادامه می توانید گالری تصاویر این تنومند المپوسی را تماشا کنید:

{photo}91/02/20/Olympus-TG-1{/photo}

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*