بنچمارک میزو پرو 6

بنچمارک میزو پرو ۶ ؛ امتیاز ها شگفت انگیز است

بنچمارک میزو پرو ۶ در آزمون‌های انتوتو و گیک بنچ رویت شد. کمپانی میزو گوشی هوشمند میزو پرو ۶ را با مشخصات فنی چشمگیری معرفی کرد. این گوشی هوشمند با قیمتی کم‌تر از ۴۰۰ دلار به تراشه ارتقا یافته هلیو X25 مجهز شده است. ۴ گیکابایت رم و ۳۲ گیکابایت حافظه داخلی و ویژگی‌های سطح بالای بسیاری دیگر، آن را به یک گوشی هوشمند قابل‌قبول تبدیل کرده است. ازآنجاکه این دستگاه به‌طور رسمی معرفی‌شده نتایج محک خوردن آن در بنچمارک های مختلف هم دیده شد.

بنچمارک میزو پرو ۶ در انتوتو و گیک بنچ، امتیازهای شگفت‌انگیز به دست آورد

به لطف وجود رسانه‌های چینی، نتایج بنچمارک میزو پرو ۶ در انتوتو و نتایج آزمون گیک بنچ آن با تراشه هلیو X25، کمابیش شبیه به آن چیزی بود که از قبل وجود داشت. در کنفرانس رسمی معرفی میزو پرو ۶، کمپانی میزو اعلام کرد، این گوشی هوشمند در بنچمارک AnTuTu موفق به دریافت امتیاز ۱۰۱,۷۵۷ شده است.

بر اساس تجارب گذشته که نتایج در زندگی واقعی معمولاً مقداری کمتر از ارقام رسمی است و این دقیقه همان چیزی است که در اینجا هم اتفاق افتاده است. تراشه هلیو X25 که در درون میزو پرو ۶ قرار گرفته در آزمون بنچمارک انتوتو که اخیرا منتشر شد امتیاز ۹۶,۱۶۹ را به دست آورد. ۵۵۰۰ امتیاز پائین تر از اعلام رسمی آن؛ اما به نظر قابل قبول می‌رسد چراکه در تحت شرایط مناسب بنچمارک میزو پرو ۶ رقم ۱۰۰,۰۰۰ را به دست خواهد آورد.

بنچمارک میزو پرو 6به‌هرحال تمامی آن‌ها نشان‌دهنده آن است که تراشه هلیو X25، در رقابت با کرین ۹۵۰ که توانست حداکثر امتیاز ۹۳,۰۰۰ را در بنچمارک انتوتو به دست آورد، بهتر عمل کرده است. این گوشی در آزمون گیک بنچ نیز موفق‌تر عمل کرد. تراشه Helio X25 از کرین ۹۵۰ که در میت ۸ قرار گرفته بهتر ظاهر شد و توانست در آزمون تک‌هسته‌ای میانگین ۱۹۰۰ و در آزمون چندهسته‌ای میانگین ۶۳۰۰ را ثبت کند کرین ۹۵۰ به ترتیب در آزمون‌های مشابه، اعداد ۱۷۰۰ و ۶۲۰۰ را به ثبت رساند.

اگر بخواهیم عادلانه قضاوت کنیم، به‌احتمال‌زیاد کرین ۹۵۵ هواوی در رقابت با هلیو X25 حریف بهتری خواهد بود. نتایج اولیه آزمون بنچمارک انتوتو ی این تراشه اعدادی بین ۹۶,۰۰۰ – ۹۸,۰۰۰ را نشان می‌دهد که در تقابل با نتایج هلیو X25 کمی بهتر است؛ اما بنچمارک، همیشه یک شاخص خوب از عملکرد تراشه در دنیای واقعی نخواهد بود؛ بنابراین، اختلاف ۲۰۰۰ امتیازی در یک آزمون بنچمارک نمی‌تواند گویای همه‌چیز باشد. برای دیدن کارایی واقعی یک تراشه برای استفاده در زندگی واقعی، باید قطعات سخت‌افزاری در کنار نرم‌افزار بهینه شوند تا ببینیم کدام گوشی قادر خواهد بود تجربه کاربری بهتری ارائه دهد.

بنچمارک میزو پرو 6

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*