E3 2016

زمان برگزاری کنفرانس Ubisoft در E3 2016 مشخص شد

E3 را به جرات می‌توان برترین نمایشگاه بازی‌های ویدیویی دانست. تنها دو ماه دیگر تا شروع یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های عرصه بازی‌های ویدیویی باقی مانده است؛ از این رو ناشرین و کمپانی‌های مختلف یکی پس از دیگری اقدام به مشخص نمودن زمان برگزاری کنفرانس خود می‌کنند. چندی پیش کمپانی صاحب نام «یوبی‌سافت» (Ubisoft) در طی خبری از زمان شروع کنفرانس خود در E3 2016 پرده برداشت.

بدودن تردید از مجموعه دلایل جذابیت بالای کنفرانس «یوبی‌سافت» اجرای زیبا و مهیج مجری محبوب و دوست‌داشتنی کمپانی خانم آیشا تایلر است. آن‌طور که گفته شده هدایت کنفرانس باری دیگر بر عهده ایشان گذاشته شده که به‌یقین از پس مسئولیت خود به نحو احسنت برخواهد آمد.

بر اساس گفته کمپانی «یوبی‌سافت» کنفرانس آن‌ها در تاریخ سه‌شنبه، ۱۳ ژوئن برابر با ۲۵ خرداد ۹۵ راس ساعت ۰۰.۳۰ بامداد برگزار خواهد شد.

ubisoft_e3_2016-600x359

لازم به ذکر بوده که کنفرانس کمپانی بلند آوازه «مایکروسافت» در همان روز، ۲۴ خرداد ساعت ۲۱ روی صحنه خواهد رفت و شاهد هنرنمایی آقای «فیل اسپنسر» خواهیم بود.

کمپانی «سونی» نیز تا به الان هیچ صحبتی در خصوص زمان برگزاری کنفرانس خود بیان ننموده است اما احتمال می‌رود که بعد از مایکروسافت اقدام به ‌قدرت‌نمایی کند.

همچنین کمپانی EA تصمیم گرفته که امسال در نمایشگاه E3 حضور نداشته باشد و در طی رویدادی جداگانه کنفرانسی تحت عنوان EA Play  در ۱۳ ژوئن برابر با دو‌شنبه ۲۴ خرداد برگزار کند. استودیو Bethesda نیز ساعت ۶.۳۰ صبح همان روز بر روی صحنه خواهد آمد.

قابل به ذکر بوده که نمایشگاه E3 2016 در تاریخ ۱۳ لغایت ۱۶ ژوئن ۲۰۱۶ برابر با ۲۴ الی ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های شهر لس‌آنجلس برگزار خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*