نرم افزار Outlook به ساعت‌های هوشمند دارای Android Wear می‌آید

نرم افزار Outlook به ساعت‌های هوشمند دارای Android Wear می‌آید

ساعت‌های هوشمند، بسترهای بسیار مناسبی برای زندگی دیجیتالی نسل آینده هستند اما تا زمانی که سوخت موردنیاز این ساعت‌ها یعنی نرم‌ افزارهای کاربردی عرضه نشوند، این هدف محقق نخواهد شد. ازاین‌رو مایکروسافت از کلاینت اختصاصی نرم افزار Outlook برای ساعت‌های هوشمند رونمایی کرده است.

نرم افزار Outlook یکی از برترین ابزارهای مدیریت ایمیل در تمام پلتفرم‌هاست و به گفته‌ی خیلی از کارشناسان، نسخه‌ی موبایل اوت‌لوک بهترین کلاینت ارسال، دریافت و مدیریت ایمیل در سیستم‌عامل‌های مخصوص تلفن‌های همراه است. خبر خوش برای کاربران اندروید این است که کلاینت مخصوص ساعت‌های هوشمند این نرم‌افزار نیز در فروشگاه نرم‌افزاری پلی استور گوگل قرار گرفته و قابل دانلود است.

در نرم افزار Outlook مخصوص ساعت‌های هوشمند می‌توانید ایمیل‌ها را بخوانید و پاسخ دهید

در نسخه‌ی مخصوص ساعت‌های هوشمند اپلیکیشن ایمیل رسانی Outlook ، کاربران قادرند بدون اینکه نیاز به لمس تلفن همراهشان داشته باشند، ایمیل دریافت کنند، آن‌ها را بخوانند و پاسخ ایمیل را به مخاطب موردنظر ارسال کنند. برای خواندن ایمیل‌ها، یک نوتیفیکیشن کوچک بر روی ساعت نمایش داده می‌شود که کاربر می‌تواند با اسکرول کردن صفحه به سمت پایین و بالا، محتوای بیشتری از ایمیل را مشاهده کند.

برای جواب دادن نیز دو راه پیش روی کاربر است: اول این‌که می‌تواند از پاسخ‌های از پیش تعیین شده استفاده کند و جواب را به‌سرعت ارسال نماید و دوم اینکه می‌تواند از طریق صحبت کردن و خواندن پاسخ برای نرم افزار، صحبت خود را به‌صورت نوشته دربیاورد و آن را برای مخاطب پیام بفرستد. البته قسمتی هم تحت عنوان آرشیو (Archive) وجود دارد که کاربران می‌توانند برای مشاهده‌ی ایمیل‌های دریافتی و خروجی قبلی به آن قسمت مراجعه کنند.

نرم افزار Outlook به ساعت‌های هوشمند دارای Android Wear می‌آیدبرای نصب کلاینت ایمیل Outlook برای ساعت‌های هوشمند دارای سیستم‌عامل Android Wear می‌توانید به این لینک در فروشگاه نرم‌افزاری پلی استور مراجعه و آن را به‌طور رایگان دریافت و نصب کنید. حداقل نیازمندی دیگر این نرم‌افزار قدرتمند که بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون نصب فعال داشته است، نیز سیستم‌عامل اندروید ۴.۰.۳ بر روی تلفن همراه هوشمند اندرویدی است.

گفتنی است که سیستم‌عامل Android Wear گوگل با این‌که سهمی معادل ۱۵ درصد از بازار ساعت‌های هوشمند را در اختیار دارد، اما نرم‌افزارهای اختصاصی و قدرتمند چندانی برای آن عرضه نمی‌شود و تقریباً می‌توان گفت که از سوی توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری به این سیستم‌عامل کمی بی‌توجهی می‌شود. بااین‌وجود، اقداماتی نظیر این حرکت مایکروسافت می‌تواند اوضاع را برای سیستم‌عامل Android Wear بهبود ببخشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*