Apple Car

اپل در حال ساخت نمونه قطعات لازم برای خودروی Apple Car است (شایعه)

با توجه به استخدام مهندسان و افراد با سابقه در صنعت خودروسازی توسط اپل، روز به روز شایعات پیرامون خودروی Apple Car بیشتر و بیشتر می‌شود. تازه ترین این شایعات که پس از به استخدام درآمدن دو مهندس شرکت‌های تسلا و آندراتی ایجاد شده است، به ساخت نمونه قطعات لازم مربوط به این ماشین توسط خود اپل اشاره دارد.

تا پیش از این شایعات زیادی را پیرامون ماشین اپل یا همان Apple Car شنیده بودیم که تازه ترین آن‌ها نیز ادعا می‌کند این کمپانی در مرکز تازه تأسیس شده تحقیق و توسعه خود مشغول کار بر روی همین پروژه است. این شایعات همچنین عنوان می‌کنند که ماشین اپل می‌تواند یکی از جدیترین رقبای خودروهای الکتریکی تسلا به حساب آید.

حال اخیراً گزارش‌هایی تازه‌ای توسط ۹to5Mac منتشر شده است که بر اساس آن به نظر می‌رسد اپل تعداد زیادی از مهندسان اتومبیل را به استخدام درآورده است و این بدین معنی می‌تواند تلقی شود که آن‌ها سعی دارند تا قطعات سخت افزاری مورد نیاز Apple Car را خودشان تولید کنند. البته هنوز مشخص نیست که این قطعات نمونه مربوط به چیزی هستند اما می‌توانیم حدس بزنیم که تمامی این استخدام‌ها مربوط به پروژه تایتان اپل جهت ساخت خودروی Apple Car خواهند بود.

اپل برای ساخت خودروی Apple Car به دنبال جذب خبرگان صنعت خودروسازی است

از مهمترین افراد خبره‌ای که این این کمپانی آن‌ها به استخدام درآورده «دیوید ماسیوکیوز» است. وی تا قبل از این به عنوان کارمند شرکت تسلا و برنامه نویس بخش CNC این شرکت مشغول به فعالیت بوده است. شخص دیگر «کوین هاروی» است که وی نیز به عنوان سوپروایزر بخش CNC فروشگاه آندراتی آتواسپورت (کمپانی تأثیرگذار در مسابقات راننگی IndyCar و Global Rallycross) مشغول به کار بوده است.

تا بدین لحظه اپل از درز کردن جزئیات مربوط به Apple Car و مراحل ساخت آن را به بیرون جلوگیری کرده است. حال با وجود به استخدام درآوردن مهندسان خبره در زمینه صنعت خودرو خیلی سخت است که این کمپانی بخواهد شایعات مربوط به محصول آینده خودش را رد کند. هنوز مشخص نیست که این جریانات آیا به واقعی شدن این خودرو منجر خواده شد و یا تنها در حد یک آزمایش باقی خواهد ماند. با این حال باید صبر کرد تا زمان همه چیز را مشخص کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*