سفر به آینده ؛ وقتی پاول آمادیوس به کما رفت و در سال 3906 به هوش آمد!
آخرین مطالب
31
امروز
سفر به آینده

سفر به آینده در داستانی واقعی و شگفت انگیز؛ وقتی پاول آمادیوس به کما رفت و در سال 3906 به هوش آمد!

آیا تا به حال این فکر کرده‌اید که آینده‌ی ما در سال‌هایی بسیار دور چگونه خواهد بود؟ اگر وضعیت زندگی و شرایط حاکم بر زندگی بشریت در چند صد سال قبل را با امروز مقایسه کنیم، شاهد تغییراتی چشم‌گیر در زمینه‌های علم، فناوری، ابزار، تمدن‌ها، مرزبندی‌های جغرافیایی و … هستیم. حال تصور کنید که این مسئله را در مقیاسی هزار ساله مورد بررسی قرار دهیم! سفر به آینده و به طور کلی سفر در زمان، همواره یکی از رویاهای انسان بوده است. برای مطالعه‌ی گذشته‌ی نیاکان خود، می‌توانیم به کتاب‌های تاریخی گوناگونی مراجعه کنیم، اما در مورد آینده چطور؟ در سال 1921 میلادی، یک معلم سوئیسی-اتریشی با نام پاول آمادیوس (Paul Amadeus Dienach) به دلیل مشکلات سلامتی خود به کما رفت. او به مدت یک سال در کما به سر می‌برد و در این مدت به آینده و به طور دقیق‌تر، به سال 3906 میلادی سفر کرد!

در رابطه با این داستان شگفت انگیز، حتی یک کتاب هم به چاپ رسیده است؛ نویسندگان اظهار داشته‌اند که مردمان آینده، به طور دقیق این وضعیت عجیب و غریب پزشکی پاول آمادیوس را درک کرده‌اند. مردمانی که در آینده زندگی می‌کنند، تمامی وقایع‌ تاریخی بین قرن‌های 21 تا 39 میلادی را برای او بازگو کرده‌اند. اما مسئله‌ی عجیب اینجاست که آنان از رویدادهای دقیق قرن بیستم (عصر فعلی)، اطلاعات چندانی را برای پاول آمادیوس تشریح نکرده‌اند. به نظر می‌رسد مردمانی که پاول آمادیوس ضمن سفر به آینده با آن‌ها ملاقات داشته است، از بازگو کردن حقایق و رویدادهای عصر امروز خودداری نموده‌اند؛ چرا که بازگو کردن این حقایق می‌تواند منجر به تغییر در گذشته‌ی تاریخی تمامی انسان‌های زمین شود!

زمانی که پاول آمادیوس از حالت کما خارج شد، در سال 1922 به هوش آمد. اما او حقایق شگفت‌آور و خارق‌العاده‌ای را برای بازگو کردن داشت؛ چرا که او در طول یک سال، توانسته بود ضمن سفر به آینده ، قرن‌های بعد را به وضوح مشاهده کند!

پاول آمادیوس، ماجرای سفر به آینده خود را در قالب یک کتاب به چاپ رسانده است!

از آنجا که پاول آمادیوس می‌دانست فرصت برای بازگو کردن این وقایع و رویدادها ناچیز است، تصمیم گرفت داستان سفر به آینده را در قالب یک کتاب به چاپ برساند. او تصمیم گرفت هرآنچه را که از این تجربه شگفت‌انگیز به خاطر می‌‌آورد، برای آیندگان به ثبت برساند. نکته جالب این است که پاول آمادیوس، هیچ تجربه‌ای در زمینه نویسندگی، سرودن شعر یا زمینه‌های مشابه با آن نداشت؛ از این رو حتی تصور نمی‌کرد که داستان شگفت‌انگیز او از سفر به آینده ، تا این اندازه سر و صدا کند.

سفر به آینده

پیش‌گویی‌های پاول آمادیوس برای آینده‌ بشریت

سال‌های 2000 تا 2300 میلادی – بشریت همچنان با مشکلاتی از قبیل ازدحام بیش از اندازه جمعیت، تخریب محیط زیست، معضلات اقتصادی، سیستم‌های پولی، عدم تغذیه مناسب برای تمامی افراد و جنگ‌های داخلی کشورهای مختلف دست و پنجه نرم می‌کند. انسان‌ها درگیر مشکلات ریز و درشت مالی بوده و دیگر فرصتی برای اصلاح درون و باورهای معنوی ندارند.

سال 2204 میلادی – تعداد 20 میلیون از انسان‌ها، در سیاره مریخ سکونت دارند و کولونی‌سازی بر سطح این سیاره به حد قابل قبولی رسیده است. اما یک رویداد طبیعی در سال 2265 منجر به نابودی همه‌ی انسان‌های ساکن در مریخ می‌شود. این رویداد موجب می‌گردد که انسان برای همیشه سیاره سرخ را ترک کند.

سال 2309 میلادی – در نتیجه‌ی مشکلات حل نشده‌ی حاکم بر زمین، فاجعه‌ای دیگر سرنوشت بشریت را تغییر می‌دهد. وقوع جنگ جهانی بزرگ موجب نابودی خیل عظیمی از انسان‌ها می‌شود. بخش بزرگی از تمدن موجود بر روی زمین نابوده شده و نژادهای زرد و سیاه پوست، بیشترین قربانی‌ها را در طول این جنگ‌ها خواهند داشت.

سال 2396 میلادی – این تغییر بزرگ، منجر به شکل‌گیری آخرین پارلمان جهانی بر روی زمین با عنوان سازمان ملل یا ایالت‌ها می‌شود. این پارلمان جهانی تازه تاسیس، اعضای خود را از طریق سیستم رای‌گیری توسط ملت‌ها انتخاب می‌کند. اما این بار به جای استفاده از سیاست‌مداران، از نیروهای متخصصی همچون دانشمندان، مردان تکنولوژی و چهره‌های بشردوستانه استفاده می‌گردد. پول به آن شکلی که ما می‌شناسیم دیگر وجود ندارد! منابع موجود در سیاره‌ زمین بین ساکنین زمین تقسیم شده و هر فرد به اندازه‌ی کافی از این منابع برخوردار است. در پی این تغییرات، مشکلاتی همچون افزایش بی‌رویه جمعیت، آب و هوا، تغذیه و زیست محیطی برطرف می‌شوند.

سفر به آینده

زندگی انسان‌ها ساده‌تر شده و افراد در طول زندگی‌شان کمتر و کمتر کار می‌کنند. یه اتفاق جالب توجه اینکه از سال 2396 به بعد، مجددا شمارش سال‌های میلادی از عدد 1 آغاز خواهند شد. با این حال، پارلمان جهانی حاکم بر جهان، در واقع یک رژیم حکومتی متمرکز در قدرتی مرکزی است. از این رو برخی دولت‌ها به طور مستقیم یا غیر مستقیم با تصمیمات پارلمان جهانی به مخالفت برمی‌خیزند. هنوز مردمانی با باورهای ناسیونالیستی، حاضر به تغییر عقاید خود نبوده و به فکر توسعه اهداف بشردوستانه برای آینده‌ی زمین نیستند.

مشکلات اقتصادی به آن شکلی که ما می‌شناسیم وجود ندارد، اما در زمینه کنترل تکنولوژی و سطح دسترسی به آنان در بین مردم، نابرابری‌هایی وجود دارد. مردم از لحاظ عقاید معنوی بسیار سست و ضعیف هستند، این “عصر تاریکی عجیب و غریب” تا سال 3400 به طول می‌انجامد.

سال 3382 میلادی – یک پدیده قابل توجه و بسیار مهم در زندگی بشریت رخ می‌دهد. انسان‌ها یکی پس از دیگری و به صورت کاملا اتفاقی به یک توانایی جدید با عنوان “بینایی فوق‌العاده” دست پیدا می‌کنند. علاوه بر این، یک جهش ناگهانی در مغز، منجر به دسترسی مستقیم به دانش پیشرفته برای دستاوردهای خلاقانه می‌گردد.

سفر به آینده

سال‌های 3400 تا 4000 میلادی – عصر طلایی درست در همین دوران شکل می‌گیرد. بعد از گذشت 1000 سال از عصر تاریکی، سرانجام دورانی بسیار قابل تحسین بر زندگی بشریت سایه افکنده است. در این دوره از زندگی انسان، مردان تکنولوژی و دانشمندان در پارلمان جهانی نقشی ندارند. به جای آن، از افرادی با عنوان “سازندگان جهانی” استفاده می‌شود. آن‌ها اشخاصی هستند که به طور همزمان در زمینه‌های مختلفی همچون فلسفه، هنر، علم، عرفان و … مهارت و تخصص دارند. همه چیز در دنیا رایگان و برای همه قابل دسترس است! امکاناتی همچون لباس، غذا، خانه، حمل و نقل و … برای همه افراد در سطحی یکسان است.

موفقیت‌های زندگی افراد، بر مبنای سرمایه‌ی مالی و یا افتخارات تکنولوژیکی نخواهد بود، به جای آن، انسان‌ها توجه ویژه ای بر مسائل عاطفی، معنوی و رشد ذهنی خود خواهند داشت. انسان‌ها در کل دوران زندگی خود تنها به مدت 2 سال به کار مشغول هستند، البته این در حالی‌ست که عمر هر فرد به طور متوسط بین 17 تا 19 سال است. جمعیت کره زمین کمتر از 1 میلیارد نفر است و منابع موجود برای زندگی افراد به اندازه کافی وجود دارد. قوانین موجود برای جوامع زمین به کمترین تعداد ممکن رسیده و جرم و جنایت به مقدار ناچیزی کاهش پیدا کرده‌اند.

فقط سه نوع قانون در دنیا حکم‌فرماست:

1- قوانین مرتبط با اشتغال 2 ساله‌ی افراد

2- قوانین مرتبط با رفت‌وآمد و توزیع کالا

3- قوانین مرتبط با کنترل جمعیت (زاد و ولد)

۸۱ دیدگاه

 1. بابا ژول ورن نمیتونست همچین داستانی بنویسه عقلتون یکم به کار بندازین طرف رفته عالم برزخ اونجا گیرش اوردن اذیتش کردن چرت پرت بهش گفتن اونم واقعا فکر کرده زمینه اونجا بعد دید کما بوده گفت ی داستان درست کنم بنویسم ی پولی در بیارم

  (3)
 2. تو برو 2000سال پیش ببینم میتونی باهاشون صحبت کنی

  (-1)
 3. به نظر من اگر حضرت ظهور نکنند این اتفاقات خواهد افتاد شاید خدا یک طوری می خواست بهمون بفهمونه که زندگی بدون ولی معصوم یعنی این …

  (-10)
 4. سلام به کسیکه کتاب رو به صورتِ خلاصه برامون تشریح کرده .
  یه سوال ؛ چرا راجع به ظهورِ یک مُنجی صحبتی نکرده ؟ چرا نگعته شخصی میاد و همه ی دنیا رو در علم و روشنایی و توازُن فرو میبره ؟ هیچ حرفی هم از فظاییها نزده؟ در حالیکه همین حالاش هم انسانها با فرازمینیها ارتباط داره . تا اونموقعی که این شخص گفته تا ۲۰۰۰ سال بعد انسان سیارات و کهکشانهای زیادی رو کشف خواهد کرد و طریقه ی زندگی کردن در اون رو هم پیدا خواهد کرد و انسانها فقط در زمبن نیست که زندگی میکنن ؛ بلکه در هممه ری جاای کهکشانهای مختلف زندگی خواهند کرد و با هم در ارتباط خواهند بود .. چرا از این موارد چیزی نگفته ….

  (0)
 5. وای آدم میترسه اینارو که میخونه:((((

  (-1)
 6. اخه چطور میشه که عمر انسان ها 20سال باشه به فرض این که بگیم که امام زمان هم ظهور کرده باشه که اصلا نمیتونه واقعیت داشته باشه بعدشم دقیقا گفت20سال و درباره ی سیاره ی دیگه ای نگفت که لنسان ها اونجا زندگی میکنن مخاطبش کره زمین بود طبق حرفای این اقا یعنی کره زمین میفته دست بچه ها خیلی مسخرست

  (4)
 7. منم میتونم پیشگویی کنم

  اونم عصر حاظر رو تا چند سال دیگه ایران یه ابر قدرت میشه

  در پی جهشی که در فلم دانشمندان ایرانی رخ میده و در اواخر سال ۲۰۱۸ اون به ماده ای دست پیدا میکنند که دنیا رو متحول میکنه هر چند ۷ سال بعد از اون رونمایی میشه طی این چند سال جنگ اقتصادی شکل میگیره در پی این جنگ بسیاری از مسئولان غربال میشن و در همین سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹سیستم ریاست جمهوری رو به انزال میره در سال ۲۰۲۰ ریس جمهور و کابینه از افراد جوانی هستند که سن اون ها از ۴۰ تجاوز نمیکنه بعد از اون جنگ عظیمی شکل میگیره که چندان طول نمیکشه اما ما ایرانیان هستیم که پیروز این جنگ میشیم و این رو مدیون اون ماده هستیم که قبل تر کشف کردیم

  اماده دیدن عصر شکوفایی ایران باشید

  (6)
 8. چیز خوبی به ذهنش رسیده گفته بزار این داستان را سر هم کنم تا کتابم را حسابی بفروشم و پولدار بشم

  (-1)
 9. پ
  یشگوها دروغ گوهایی بیش نیستن…!
  در ضمن انسان هرگز به سعادت دنیوی نمیرسه…
  …قیامت نزدیکه..
  هوشیار باشید#

  (-13)
 10. من کتابشو خوندم کامل و برام خیلی عجیب بود، در آخره کتاب نوشته چهره‌ی انسان ها کاملا عوض میشه مانند آدم فضایی ها میشه، نوشته بود اون آدم فضایی هایی که ما می‌بینیم و وجود دارن اونها هم یه زمانی شبیه انسان بودن، توصیه میکنم برا تفریح هم که شده یه سری به کتابش بزنید

  (12)
 11. همین که از تاریخ معاصر حرفی نزده معلومه دروغه چون خودمون الان میفهمیدیم که پیش بینی هاش درست نبوده از قرن های بعدی شروع کرده که یه مدت بازار داشته باشه

  (15)
 12. این خوب شده رفته کما باید همون جا میموند با این چرندیاتش.چجوری رفته تو سال 3906 بعد از اتفاقات قبل اون زمان با خبر بوده ???هدفش فقط تیغ زدن منردم بود

  (5)
 13. بحث مغالطات در این مورد خیلى جالبه همه کسانى که مدعى هستند قادر به پیش بینى آینده هستن خیلى کلى گویی و مبهم صحبت مى کنن مثلا انقلاب بزرگ زلزله سیل ویرانى اینا چیزاى مسلمى هست که همواره در خال تکرارو تکراره، مسلما تا اونموقع هم کسى زنده نیست که صحت یا کذب ادعاهاى ایشون رو ثابت کنه ?

  (12)
 14. باسلام‌واحترام‌خدمت‌همه‌دوستان‌عزیز…خدبه‌همگی‌انسانها‌عقل‌شعوروفکربازبی‌نهایت‌داده‌تامابهترین‌شکل‌ممکن‌راازاین‌مغزپیشرفته‌وبروزشده‌بهره‌ببریم‌اگر1دقیقه‌به‌گفته‌های‌آقای‌پاول‌آمادیوس‌درست‌فکرکنیم‌نتیجه‌میگیریم‌که‌هرچی‌گفته‌خلاف‌واقع‌وباحقیقت‌مطابقت‌نخواهدداشت‌فقط‌یه‌خواب‌بوده‌وسلام‌موفق‌باشید

  (3)
 15. دوستان سلام.بعضی ها معتقد هستند که حرف های این اقا درست هست. اما در واقعیت درک چنین چیزی کمی برای انسان ها مشکل هست اما وقتی حرف از اینده میزنیم یعنی حرف از پیشرفت تکنو لوژی بزرگ و علمو دانش زیادی میزنیم. به گفته های پیامبر های مختلف در هر دین توجه کنید . پی میبرید که واقعا بخشی از سیاه و زرد پوستان که شامل امریکا(روم در زمان پیامبران) از بین خواهند رفت به طوری که پیامبر ما اون رو در سخنرانی هاش نقل کرده شاید یه عده بخوان نظر علمی خودشون رو بگن مثل نظریه ی انیشتین در مورد سفر به زمان که میگه در سفر به زمان نمیشه روح بدون جسم حرکت کنه ولی دوستان همهی ما باور داریم که یه خدایی هست وهر کاری که بخواد میتونه بکنه. شاید این اقا با توجه برسی جنبه های مختلف تونسته چیزی بگه که بیشتر ما فکر میکنیم دروغه چون سال 1921 یعنی 97 سال پیش موقعی که داشتن ماشین دروغ سنج شاید غیر ممکن بود و بیشتر مخاطب های اون فرد خواهند مرد اما ایا به فکر این بودید که بسیاری از اطفاقاتی که ذکر شده به صورت عظیمی مرتبط با گفته های اونه؟ البته دوستان ناگفته نمونه که چیز های بزرگی که ذکر شده رو اگر در گوگل سرچ کنید به منبع بزرگی از اطلاعات دست پیدا میکنید . پیشنهاد من به همگی اینه که قبل از نظر دادن کمی فکر کنن که ایا ظهور امام زمان نمیتونه موقعی باشه که خدا بخواد؟شاید اصلا بخواد تغییری در همین زمان بده شاید اصلا بخواد زمان رو استوپ بکنه.من زیاد تو علوم دینی وارد نیستم اما چیز هایی که میدونستم بیان کردم امیدوارم شما دوستان عزیز با برسی جنبه های دیگر بتونید فکرتون رو به کار بگیرید و بهتر از من نظر بدید.من هشتاد درصد با این گفته ها موافقم.

  (11)
  • به یه دلیل خیلی ساده مشخصه این آقا دروغ میگه اونم اینه که اون زمان که این حرف رو زده چیزی به اسم یوفو و آدم فضایی نبوده ولی الان مهم ترین دغدغه افراده.و هیچ اشاره ای نشده بهش.یه چیز دیگه هم اینکه اگه علم اینقدر پیشرفت بکنه و تعداد انسان ها کم باشه همه چیز سالم تر و بهتر عرضه میشه و انسان عمرش باید بیشتر باشه به طور میانگین نه این که بشه ۲۰ سال?

   (0)
 16. استفاده از جهل و تحریک کنجکاوی انسان بهترین راه کسب در امده.

  (3)
 17. حداقل میتونیم امیدوار باشیم روزی ادم ادم میشه

  (4)
 18. قضیه واسه 1921 بوده!!!! ایشون تو اون زمان به علت اینکه علم و تکنولوژی زیاد پیشرفته نبوده درکی هم از تکنولوژی نداشته به همین خاطر چرت و پرتایی که گفته فقط واسه اون زمان خوب بوده و بسیار بسیار کلی گویی کرده. توی این پنجاه شصت سال سرعت پیشرفت علم و تکنولوژی خیلی خیلی زیاد بوده و به گفته دانشمندا هر روز هم بیشتر میشه. تمام این داستانی که ایشون خیالبافی کرده حداکثر تا صد سال دیگه اتفاق میوفته. اگه میدونست سرعت پیشرفت تکنولوژی پنجاه سال دیگه به شدت افزایش پیدا میکنه اینقدر تاریخ ها رو گنده در نظر نمیگرفت

  (1)
 19. چه ساقی داشته…

  (2)
 20. فک کنم دروغ باشه خیلی کلی گویی کرده از تکنولوژی ها مث فضا پیما ها و خیلی چیزا صحبتی نکرده چون تخیلش نمیکشیده

  (2)
 21. در اینکه وقایع ۲۰۰۰ سال دیگه برامون غیر قابل درکه شکی نیست اما مطمئنم حتی ۱۰۰۰ سال دیگه هم آنقدر زبان عوض شده که اونا زبان ما نمیفهمن البته شاید انسان با اون درجه از هوش دیگه نیازی به زبان هم برای ارتباط نداشته باشه…. درکل داستان تاثیر گذاریه و غم انگیزه راجع به زمانی صحبت کنیم که مطمئنیم وجود نداریم

  (18)
 22. ببینید دوستان من زیاد ا ز این جور چیزا سر در نمیارم ولی طبق فرمول های معروف انیشتین سفر در زمان وقتی ممکنه جسمت همراه با روحت با هم سفر کنن طبق رابطه بین جرم و انرژی هیچ کدوم از اینا تکی نمیشه چیزی کی اشون دیده همش زایده ذهن خودشه تو چیزایی که گفته هیچ چیز جدیدی نیس همه ما همه اینارو میدونیم و همه ما همچین تخلیاتی داریم اینا فقط تبلیغه برا دست و پا کردن یه اسمو رسمی همین

  (-5)
 23. هر چی که بود چه راست چه دروغ… واسه من که داستان جالبی بود و از خوندنش لذت بردم… خوشبختانه تا اونموقع زنده نیستم که بفهمم واقعا این اتفاقا میفته یا نه… ولی داستان جالبی بود…

  (9)
 24. سلام،” از بازگو کردن حقایق و رویدادهای عصر امروز خودداری نموده‌اند؛ چرا که بازگو کردن این حقایق می‌تواند منجر به تغییر در گذشته‌ی تاریخی تمامی انسان‌های زمین شود!” این همه کامنت خوندم یک نفر تناقض بسیار واضح این داستان رو نفهمیده، انسانهای أینده حوادث قرن بیست و یک رو نگفتن گه تاریخ عوض نشه ولی تمام تاریخ دو هزاره بعدی رو بهش گفتن!!!؟؟؟؟یعنی اینقدر خنگن انسانهای دوهزار سال بعد!!!؟؟ خب اینطوری که تاریخ دوهزاره رو که به فنا دادن همون هشتاد سال قرن بیست و یک رو هم میگفتن دیگه چه فرقی می‌کرد،تاریخ معاصر رو بهش نگفتن که سرنوشت بشر تغییر نکنه بعد دوهزار سال تاریخ بعدی رو لو دادن خب اینطوری که بیشتر تاریخ عوض میشه، طرف میدونسته که اگه مثلا اگه بگه ده سال دیگه چی میشه و بعد اونطوری نشه أبروش میره گفته بزار از سال 2300 بگم که اینا هیچکس سنش قد نمیده، داستان تخیلیه

  (25)
 25. سلام. من نه میتونم بگم داستان درسته نه غلط. چون بعضی جاهایش مثل سال ۲۳۰۰ با داستان های آخر الزمان ربط داره. ولی
  بعضی جاهاشم خیلی مسخره بود. مثلا سال ۳۹۰۰ انسان میتونه به کل کهکشان سفر کنه با سرعت زیاد. شاید هم به کهکشان های دیگه که از ما دور باشند. پس یقینا منابع زیادی به دست می اید. ولی اینجا فقط در مورد زمین و منابع زمین صحبت کرده که منطقی نیست. بعدشم گفته تو عصر طلایی کسی به افتخارات تکنولوژی کاری نداره. در حالی که علم و تکنولوژی خیلی مهم و نقش آور در زندگی انسان ها است. و علم را هر چقدر یاد بگیری هنوز هم ناگفته هایی داره.

  (1)
 26. اگه واقعی بود کلی سر و صدا میکرد

  (1)
 27. من وای میستم تا سال 2024 اگه کسی رفت مریخ حرفاشو باور میکنم و کتابشو میخونم اگه هم اتفاقی نیفتاد میشینم فیلممو میبینم

  (0)
 28. فکر کنم چون سرش ضربه خورده توهمات کودکیش رو به جای سفر در زمان درکما دیده چون وقتی جسمت سرجاشه چه سفری درضمن چیزهایی که این گفته هیچ کدوم واقعیت نخواهد داشت

  (0)
 29. جالب اینجاس که فقط مریخ رو قابل سکونت دونسته چون اون زمان به جاهای دورتر و بهتر سخت بوده فکر کنن یا شاید نمیدونستن به احتمال بسیار بسیار قوی اگر بشر با این پیشرفت به جلو بره بعد 2000 سال شاید بتونه سفرهای بین کهکشانی با سرعتهای خیلی زیاد طی کنه حالا چجوریشو ماها نمیدونم و ایشون فقط از مریخ وزمین سخن گفتن در حالی که پیشرفت آینده ی بشر به سوی ستاره و سیارات و کهکشان های دیگر خواهد بود و چه بسا تمدن و موجود های دیگر این که گفته گفته مغز انسان یهویی جهش پیدا میکنه سخته باورش ولی به تدریج جهش های فوق العاده ای خواهد کرد چون مغز پتانسیل های بیشتری داره که فعلا جسم ناتوان است در درک کردنش اینکه گفته انسان ها یکسانن اینجاش یکم سخته ادما همیشه باام فرق دارن و جاه طلبی نمیزاره که هنه یکسان باشن البته علم و فناوری به حدی پیشرفت خواهد کرد که بشریت خیلی راحت زندگی کنه و که گفته عمر بشر مثلا 20 ساله درسته که فعلا عمر در حال کم شدنه ولی در تکنولوژیه 2000 سال بعد مطمئنا عمر زیادتر خواهد بود

  (11)
 30. سلام خدمت دوستان..نظریه هایی راجع به سفر به گذشته و حتی آینده وجود داره.نمیشه منکرش شد ولی اینطور که آقای آمادیوس مطرح کردن به نظر من باور نکردنیه..

  (5)
 31. بنده خدا تو خواب چه هزیون هایی دیده

  (3)
 32. امام زمان ظهور میکنه و هیچ چیزی در مورد این موضوع ننوشته شده قطعا بعد ظهور جهان تغییر میکنه

  (-27)
 33. چرت بود ، چیزی توش نبود که بگی چه جالب اینارو یک نفر عادی هم با دیدن چندتا فیلم و خوندن کتاب میتونست بنویسه ، در کل مسخره بود

  (3)
 34. اگه نخواییم خیلی بهش ضد مذهبی نگاه کنیم، اتفاقا یه جاهاییش یه جورایی به زمان ظهور موعود شباهت داره. هم حوالی ۲۳۰۰ که جنگ جهانی میشه و بعدش در ۲۴۰۰ دنیا بهتر میشه. و البته خیلی بیشتر، در ۳۴۰۰ تا ۴۰۰۰ که ذهن انسان تغییر میکنه و دنیا گل و بلبل میشه.
  ضمنا خوشحال میشیم دوستان،جهت روشن شدن بیشتر موضوع، در مورد ضد مهدویت بودن این مطلب اشاراتی کنن.

  (-17)
 35. یه عده هستن رو زمین دارن خودشونو به زمین و زمان میزنن و به هر مذخرفات و داستان سرایی هایی متوسل میشن که مهدویت رو حذف کنن , اینا خوب فهمیدن چی مانع اوناس برای اعتقادات شیطانیشون , ولی هر چی زور بزنن فایده ای نداره حالا بشینن فیلم xman بسازن یا داستان بسازن یا آدم فضایی ها رو ربط بدن به انسان یا هر چیز دیگه

  (-31)
 36. یه عده هستن رو زمین دارن خودشونو به زمین و زمان میزنن و به هر مذخرفات و داستان سرایی هایی متوسل میشن که مهدویت رو حذف کنن , اینا خوب فهمیدن چی مانع اوناس برای اعتقادات شیطانیشون , ولی هر چی زور بزنن فایده ای نداره حالا بشینن فیلم xman بیازن یا داستان بسازن یا آدم فضایی ها رو ربط بدن به انسان یا هر چیز دیگه

  (-23)
 37. باسلام ولی این داستان بعد از صد سال چطور حالا داره روایت میشه.

  (5)
 38. کتاب انگلیسیش پارسال چاپ شده و به قیمت 197 هزار تومان در سایت آدینه بوک موجوده.
  https://goo.gl/ltcGmm

  (2)
  • درود برشما,,,,,از تخیل که بگذریم
   حرفای آمادیوس شبیه خیلی از پیش بینی های افراد در طول تاریخ بوده مثل اقوام مایا ها که پایان جهان را ۲۰۱۲ میدانستند چقدر هم طرفدار داشتند ولی اشتباه بود,,,,انسان در دیدگاه زمینی ها قدرت تخیل ش باورنکردنی ومسأله ساز و سوال بر انگیز و بدون جواب است,,,,,ذهن و درک ما محدود است,,,مثل عدم فهم و شعور انسان در باره ی منبع تاریکی در آسمانها که هیچ جوابی در دست ندارد,,,,,,,,توجه نکنید و فقط عاشق باشید عاشق زندگی ,,,,,,این تنها راهه وگرنه مثل آمادیوس که معلوم نیست چه چیزی مصرف کردهcph4 بوده یا ماری جوآنا,,,,,,هرچیزی بوده جنسش عااالللییییب بوده!!!

   (19)
 39. این مطالب با اسلام مطابقت ندارد
  چون پیشگویی کہ کار ھر کسی نیست

  (-45)
 40. chera ta alan chizi nagofte boodan???????????oonam bade in hame sal k in too koma bode

  (5)
 41. che ghadr shabih doran bad az emame zamane…vali shabihe faghat…kheiliii

  (-6)
 42. یا باید بچه باشی یا آدم احساسی تا این مزخرفات رو باور کنی،هرکسی میتونه چنین ادعایی کنه،حتی اگه این چیزا اتفاق هم بیافتن بازم دلیل بر واقعی بودن داستان نیست چونکه اینارو دانشمندان پیش بینی کردن

  (4)
 43. عجب داستانی. اون توانایی که انسان به صورت اتفاقی بهش دست پیدا میکنه جالب بود.

  (2)
 44. شبیه داستان سفر به مرکز زمین بود.

  (-7)
 45. این داستان نمیتواند درست باشد

  This story can not be true

  這個故事不可能是真的

  Diese Geschichte kann nicht wahr sein

  (18)
 46. خیلی ازمطالب بصورت کلی بیان شده.درضمن درتمام ادوار جنگ بوده،معمولا وقتی یه فالگیر یا هرکس که از آینده حرف میزنه ازروش کلی گویی است استفاده میشه که به همه آدما میشه نسبت داد.اثبات اینگونه روایتها نه قابل رد و نه قابل تاییده.

  (4)
 47. انسان میتواند با روح به سفر زمان بره. برای روح آینده و گذشته فرقی نداره. کما اینکه خیلی از عرفا صحنه های قبل، مثل کربلا را دیده اند و خیلی از پیامبران و پاکان آینده را دیده اند.

  (-16)
 48. داستان جالبی بود ولی ظاهرا خیلی قدیمی، سال 1921 یعنی حدود 97 سال پیش، تا حالا کجا بوده، مطمینا اگر ارزش بررسی داشت یا ذره ای واقعیت درش بود، اونا از ما بیشتر بررسی میکردن، البته با توجه به مطالعات و تجربیات بنده به هیچ عنوان نمیتوان منکر پرواز روح و تجربیات اینچنینی در دنیا شد، ولی این مورد جای تامل بسیار دارد

  (18)
 49. دوستان سفر به گذشته اونم طبق قوانین پیچیده انشتین شاید امکان پذیر باشه ولی به آینده محاله! چون آینده هنوز ساخته نشده!به کجاش میخوای سفر کنی!!!

  (2)
 50. میانگین ۱۷ تا ۱۹ سال شدن عمر بشر در آینده کاملا مغابر با پیشرفت علم پزشکی و ژنتیک هست به نظر من این قسمتش احمقانست

  (13)
 51. بشر در اینده به یک دوراهی میرسه و این اجتناب نا پذیر هست
  یا باید از کره زمین کوچ کنه و به تکنولوژی دست پیدا کنه که بتونه ادامه حیاط بده
  یا باید وضعیت کنترول جمعیت و منابع و محیط زیست و یک حکومت جهانی رو پیاده کنه

  در این شرایط اگه عوامل خارجی از زمینی بشر رو نابود نکنه میشه امید داشت بشر به رشد و تعالی بیشتر ادامه بده

  ولی کلا با تغییراتی که پیش میاد و تغییرات نگرش مردم به دنیا اگه همین الان شما بری به زمان اینده نمیتونی زندگی کنین

  (14)
 52. با ‏کمال تاسف باید گفت که نظرات کامنت گذاران عزیز نشان از کمبود مطالعه و قدرت تخیل و در مواردی اعتقادات مذهبی دارد که مانع درک آنها از این واقعه میگردد ! چرا که در خارج از ایران افراد احتیاج به دروغگوئی برای مشهور شدن احتیاجی ندارند و با توجه به اینکه نویسنده با یک مشت افراد باسواد و اهل فنون طرف است غیر ممکن بود که حتا کتابش نوشته و چاپ شود . در ضمن همه ما میدانیم که در ایران وقتی کسی موضوعی را بیان میکند که برای ما قابل درک نیست میگویم طرف زر میزنه !!!

  (9)
 53. با یه داستان تخیلی تونسته کتاباشو بفروشه خرج درمانشو در بیاره ?

  (17)
 54. داستانش مثل دنیای اخر زمانی هست

  (0)
 55. داستان جالبی بود ولی اینا زاده ی تفکرات و تخیل آمادیوس بوده چون از پیشرفت علم و ربات و وسایلی که زندگی انسان و تغییر میدن در آینده حرفی نزده فقط در مورد جنگ و رویداد های طبیعی گفته.شاید یه شوخی باشه یا امید دادن به مردم برای معروف شدنش.

  (8)
 56. داستان جالبی بود ولی اینا زاده ی تفکرات و تخیل آمادیوس بوده چون از پیشرفت علم و ربات و وسایلی که زندگی انسان و تغییر میدم در آینده حرفی نزده فقط در مورد جنگ و رویداد های طبیعی گفته.شاید یه شوخی باشه یا امید دادن به مردم برای معروف شدنش.

  (4)
 57. از گجت نیوز بعیده که چنین مطالب بی پایه و اساسی رو چنان نقل کنه که انگار واقعا قراره اتفاق بیافته!
  اگه کسی یکم در مورد نظم نوین جهانی و سیاست هایی که ایلومیناتی برای آینده جهان داره مطالعه کرده باشه میفهمه که این شخص هم یه مهره هست که ماموریت داشته این حرفهارو بزنه

  (3)
 58. دوستان این داستانهای تخیلی رو باور نکنین .
  وقتی طرف میره تو کما جسمش تو بیمارستان مگه نیست
  پس چجوری میره آینده. … روحشم که نمیتونه چون انسان های
  سال های آینده هم نمیتونن بشینن با روح خوشوبش کنن .پس‌حتی اگه روحشم بره آینده نمیتونه با کسی حرف بزنه یا سوال کنه……
  فقط خالق جهان آینده رو میدونه ..و تا وقتی انسان کامل نمیره نمیتونه بفهمه …….

  (6)
 59. با سلام و تشکر بابت مطالب بسیار خوبتون
  مطلب زیبایی بود ولی کمی ریزتر به مطلب دقت کنیم تناقضات زیادی دیده میشه یکی اینکه با توجه به تاریخ میدونیم که در گذشته سن انسان از 40سال فراتر نمیرفت که با پیشرفت علم پزشکی اکنون به سن متوسط 75سال رسیده چطور با اینهمه پیشرفت عمر انسان یهو برسه به زیر 20سال و اینکه درباره قرن اکنون حرف زده نشده بیشتر به دلیل نااگاهی فرد در بیان اینده قابل دیدن بوده نه تغییر خط زمان تاثیر میپذیره ولی تغییر نمیکنه مثل رودخونه که فقط میشه انشعابهای کوچکی ولی بن بست در ان بوجود اورد و خیلی حرفهای دیگه که در این مجال نمیگنجه ولی با تمام وجود از شما وتمام همکارانتون برای تمام مطالب خوبتون تشکر میکنم

  (10)
  • شاید جایی که انسان برای زندیگی انتخاب کرده ودر جا و سیاره دیگه میزان محاسبه سن انسان مدلش فرق کنه. مثلا ۲۰ سال همون ۲۰۰سال عمر روی کره زمین باشه
   در ضمن علم با این شتابی که داره بنظرم الان هر سال برابر با ۱۰۰ سال گذشته. و علم شتابش بصورت توان ۲ در حال حرکت. بنظرم تا چند سال آینده که ابر رایانه ها پیشرفت کنن. حتی علم بصورت خیلی پیجیده تر و در ابعاد دیگه که ناشناخته تر هست و چند بعدی پیشرفت کنه.. و تحول زیاد رخ میده و ما هستیم و خواهیم دید.

   (4)
 60. ای کاش زنده میموندم ببینمشون ولی حیف مردم از خدا اجازه میگیرم بیام زمین وضعیتو نگا کنم

  (7)
 61. ادم اینا رو می شنود واقعا می خواهد جاودان باشه تا اینا ببینه ولی افسوس

  (4)
 62. این شامل ما نمیشه ولی به یه چیزی امید داشته باشه خوبه

  (1)
 63. بیچاره خیلی تخیلی بوده……..(شایدم درکش برای من سخته)…..والله آدم نمیدونه چی بگه

  (15)
 64. سلام. مطلب مفیدی بود با تشکر از نویسنده عزیز.

  (6)
  • خب شاید حرفای این مرد درست باشه چون بعضی وقت ها اتفاقاتی میافتند که حتی انیشتین هم نمیتونه جوابی براش پیدا کنه

   (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*