Garmin Vivomove

Garmin Vivomove ، یک ساعت‌هوشمند مدرن در قالب بدنه سنتی

در روز‌هایی که گفته می‌شود بازار فروش تلفن‌ و تبلت‌های هوشمند سالانه با افت محسوسی مواجه خواهد بود، عرصه‌ ساعت‌های هوشمند به سرعت در حال رشد و توسعه است. محصولات جدیدی نظیر Garmin Vivomove با ویژگی‌های متفاوت و جالب به دنبال جذب خریداران بیشتری هستند.

متاسفانه در این عرصه، نکات منفی زیادی نیز به چشم می‌خورد؛ محبوب‌ترین محصول این بخش، اپل واچ، نیز با انتقاد‌های متعددی پیرامون سرعت کم بارگذاری اپلیکیشن‌ها و وابستگی زیاد به آیفون روبرو است و کاربران به دنبال قابلیت‌های بیشتری در آن هستند.

دیگر سازندگان نظیر نوکیا که به‌تازگی وارد این عرصه شده‌‌اند، تمرکز خود را بر شبیه‌سازی محصولات خود به ساعت‌های مچی کلاسیک گذاشته‌اند. حتی اگر این کار موجب محدود شدن قابلیت‌های مدرن در ساعت شود، بسیاری از خریداران به دنبال همین تجربه دوگانه مدرن-سنتی هستند. علاوه بر این‌، دیگر دغدغه‌ شارژ کردن روزانه ساعت را نخواهید داشت.

Garmin Vivomove ؛ ساعت مدرن و هوشمند در قالب بدنه کلاسیک

Garmin – یکی از برند‌های محبوب و معتبر در عرصه نقشه‌برداری – اخیرا ساعت هوشمند دومنظوره خود را با نام Garmin Vivomove معرفی کرده است. این ساعت دومنظوره 150 دلاری، شباهت زیادی به ساعت مچی سنتی شما دارد، با این تفاوت که دو نوار در سمت چپ و راست آن تعبیه شده است؛ این دو نوار می‌توانند دیتای متداول در ساعت‌های هوشمند (تعداد قدم‌های برداشته شده، کیفیت خواب و تخمین کالری‌های سوزانده شده) را ارائه کنند.

رابط کاربری این ساعت کاملا کلاسیک و زیباست. از جمله سایر مشخصات Garmin Vivomove می‌توان به باتری یک ساله، مقاومت برابر آب تا عمق 50 متری و همچنین امکان تعویض آسان بند ساعت اشاره کرد؛ بدین ترتیب نیازی به خرید بند‌های گران‌قیمت شرکت سازنده نخواهید داشت. در ادامه توجه شما را به تصاویری از نسخه‌های متنوع این ساعت جلب می‌کنیم:

نسخه گران‌قیمت این ساعت متشکل از بدنه فلزی و بند چرمی بوده و با قیمت 300 دلار عرضه می‌شود. جهت بررسی بیشتر این ساعت‌های‌هوشمند می‌توانید به فروشگاه رسمی Garmin مراجعه کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*